www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
9 آگوست 2018

یزدی: پرسپولیس جلوی ما حرفی برای گفتن نداشت

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت –  داریوش یزدی در مورد دیدار دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس گفت: خیلی خوشحالم که با این جوان‌ها کار می‌‌کنم. تبریک جانانه‌ای به این بچه‌ها و خسته نباشید به تماشاگران‌مان که سنگ تمام گذاشتند، تبریک می‌گویم. هواداران ما با نظم‌شان به جریان مسابقه کمک کردند. به پرسپولیس هم تبریک می‌گویم که یک تیم تاکتیکی است و با احترامی که برای آنها قائلم، اما به نظرم بازی پایاپایی انجام دادیم. تیم پرسپولیس کامل و با تمام تجهیزات است، اما ما پایاپای بازی کردیم.
وی ادامه داد: به دلیل پتانسیلی که داشتیم، بیشتر سعی کردیم بازی را به پرسپولیس بدهیم و از میدانداری آنها بتوانیم خط دفاعی‌مان را ببندیم تا حریف کمتر به دروازه‌بان ما نزدیک شود. پرسپولیس به دروازه ما نرسید و به جز یکی دو موقعیت از زاویه بسته، موقعیتی نداشت، اما ما توانستیم دو سه موقعیت خوب به دست بیاوریم و یک امتیاز از یک بازی سخت کسب کردیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در واکنش به این مسئله که تیم او در این فصل توانایی این را دارد که شرایط بهتری را رقم بزند، خاطرنشان کرد: قطعاً تیم استقلال خوزستان در دیدارهای آتی نمایشی بهتر خواهد داشت. بازیکنان ما این فصل پتانسیل خیلی خوبی خواهند داشت که قطعاً در بازی‌های آینده این پتانسیل خود را به معرض نمایش خواهند گذاشت.
داریوش یزدی در نشست خبری پس از بازی نیز اظهار داشت: فکر می‌کنم جا دارد به تیمم تبریک بگویم. تیمی که در 15 روز جمع شد، جای تبریک دارد. شاید بگویید حرف‌ها کلیشه‌ای است، اما تیمی که 15 روزه جمع شده و به کلی عوض شده است، جای تبریک دارد که چنین نمایشی داشت. من به کار کردن با این بچه‌ها افتخار می‌کنم و روزبه‌روز چیزهای بیشتری از خودشان نشان می‌دهند. من به تیم پرسپولیس تبریک می‌گویم و در این سال‌ها آنها نشان دادند یک تیم تاکتیکی هستند و بهترین بودند، اما موقعیتی به آنها ندادیم و خودمان مقابل آنها موقعیت خلق کردیم.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127627

پیشنهاد ویژه :  اخه سایت ورزشی جای این چرت و پرت ها ست ؟

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com