www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
8 آگوست 2018

گلزنان استقلال در فکر جدایی + عکس

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – پیوستن مهاجم نیجریه ای به جمع آبی پوشان باعث شده است مهاجمان فصل گذشته استقلال که شفر نیز نظر چندان مثبتی بر روی آن ها نداردبه فکر جدایی از این تیم باشند و به دنبال پیشنهادات مناسبی باشند که بتوانند شایستگی های خود را به اثبات برسانند.

 

جابر انصاری که حتی با شروع تمرینات استقلال مشخص شده بود که در این تیم جایی ندارد بعد از جدایی چند ستاره آبی ها از سوی شفر به تمرینات فراخوانده شد اما حال با توجه به بازیکنان جدیدی که به این تیم پیوسته اند گویا بازهم باید به دنبال تیم باشد و جایی در تفکرات تاکتیکی سرمربی آلمانی نخواهد داشت. این بازیکن که سابقه گلزنی در دربی پایتخت را نیز در کارنامه دارد در مقاطعی از فصل گذشته بسیار به کمک شفر و استقلال آمد اما هیچوقت از محبوبیتی خاص ما بین هواداران این تیم برخوردار نبود.

جابر انصاری

 

دیگر مهاجم زحمت کش آبی ها در فصل گذشته، علی قربانی بود که در مقاطعی که تیام با مصدومیت مواجه بود جور خط حمله استقلال را به تنهایی کشید و حتی در پایان فصل هفدهم گل های زیبا و حساسی را برای استقلال به ثمر رساند اما این بازیکن نیز مانند انصاری در پازل تاکتیکی شفر جایی ندارد و باید به فکر تیمی جدید برای خود باشد.

علی قربانی

 

البته قابل ذکر است که شایعاتی  به گوش می رسد که نساجی مازندران خواهان این دو بازیکن است و آن ها می توانند با جدایی از استقلال و حضور در جمع یاران نکونام در لیگ برتر به دنبال نشان دادن شایستگی های خود به طرفداران استقلال و فوتبال ایران باشند.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127558

پیشنهاد ویژه :  تاثیر رونالدو در انتقال هافبک یوونتوس

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com