www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
10 آگوست 2018

گزارش لحظه به لحظه دیدار استقلال تهران – تراکتورسازی

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


 

17:08

* طرح موزائیکی هواداران استقلال برای حمایت از تیم خود، عملا جایگاه هواداران تراکتورسازی را اشغال کرده است و به آنها اجازه حضور بر روی سکو ها را نمی دهد تا این مسئله موجب به درگیری طرفین شود.

طرح موزاییکی استقلال

 

 

 

17:00

* در دست داشتن پرچم آذربایجان توسط هواداران تراکتورئسازی موجب بوجود آمدن حاشیه های بسیاری شده است.

هواداران تراکتورسازی

 

 

16:56

* در فاصله 3 ساعت تا آغاز دیدار تراکتورسازی و استقلال، بیش از 80 درصد ورزشگاه خالی است؛ روند حضور هواداران در استادیوم بسیار کند می باشد.

هواداران تراکتورسازی

 

 

16:37

*  چیزی در حدود 20 هزار نفر در استادیوم آزادی حضور دارند که چیزی نزدیک به 5 هزار نفر آنها از هواداران تراکتورسازی هستند.

استادیوم آزادی

 

 

 

16:24

* یکی از اصلی ترین دغدغه های هواداران تراکتورسازی حضور یکباره 5 خرید بزرگ این تیم یعنی: مسعود شجاعی، اشکان دژاگه؛ سوگیتا، استوکس و فورستر در ترکیب تیم خود در این دیدار است.

بازیکنان تراکتورسازی

 

 

16:00

* تراکتورسازی به دنبال کسب اولین 3 امتیاز خود پای به استادیوم آزادی خواهد گذاشت، این ماجرا برای آبی های تهران نیز به همین شکل است، چرا که آنها نیز در دو دیدار گذشته خود با نتیجه تساوی متوقف شده بودند.

تراکتورسازی و استقلال

 

 

 

بهترین بت – دو تیم تراکتورسازی و استقلال که در سال های گذشته جذاب ترین نبرد های لیگ برتر ایران را برگزار کرده بودند، در فصل 97/98 و در ابتدای این رقابت ها باید دیدار رفت خود را با قضاوت مهدی سید علی برگزار نمایند.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127679

پیشنهاد ویژه :  بحران در اردوی تراکتور سازی!

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com