www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
14 آگوست 2018

گرانقیمت ترین ساعت های لیگ برتر + عکس

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – فصل جدید لیگ برتر انگلیس برگزار شد تا حواشی و اتفاقات فراوان آن دوباره تبیدل به سوژه روز و خوراک خبرنگاران مختلف شود. یکی از موضوعاتی که در هفته اول این رقابت ها به چشم آمد تغییر ساعت مچی برخی از سرمربیان سرشناس تیم ها بود.

 

یک وب سایت انگلیسی به بررسی قیمت این اکسسوری های با ارزش پرداخته است و مشخص شده پپ گواردیولا با ساعتی به ارزش 150 هزار یورو ( در حدود 2 میلیارد تومان) گرانترین ساعت مچی با مارک ریچارد میل را به دست می بنند. این ساعت به علت طراحی منحصر به فرد و تولید محدودش جزو بهترین ساعت های دنیا محسوب می شود. از دیگر افرادی که از این برند استفاده می کنند می توان، کریم بنزما، رافائل نادال و مارسلو نام برد.

 

پپ گواردیولا

 

پس از پپ که همیشه جزو پر درآمد ترین سرمربیان دنیا بوده است، روی هاچسون قرار دارد. این مربی سابق تیم ملی انگلستان و حال حاضر باشگاه کریستال پالاس با شرکت هوبلو قرارداد همکاری امضا کرده و ساعت او ارزشی برابر با 25.000 یورو دارد.

 

روی هاچسون

 

آقای خاص که پیشتر از ساعت های مختلفی مانند ریچارد میل و رولکس استفاده می کرد، از زمانی که هدایت منچستر یونایتد را بر عهده گرفته است، ناچار به استفاده از برند هوبلو است(این برند سوئیسی اسپانسر رسمی منچستر یونایتد است). ساعت مچی ژوزه مورینیو 15.000 یورو ارزش گذاری شده است.

 

ژوزه مورینیو

 

در جایگاه چهارم، مائوریتسیو پوچتینو با ساعت 7000 یورویی خود ایستاده است. سرمربی تاتنهام اسپرز قراردادی با برند خاصی ندارد و این ساعت را بر اساس علاقه خودش تهیه کرده است. برند این ساعت ای دبلیو سی است که شهرت بالایی در ساخت ساعت های بسیار دقیق و قائم بر مدار زمین دارد.

پیشنهاد ویژه :  ترکیب منتخب من

 

مائوریتسیو پوچتینو

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/128031

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com