www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
8 آگوست 2018

کیانی: هواداران فقط قهرمانی می خواهند

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


ورزش 11 –

مهدی کیانی در گفت‌وگویی در خصوص شرایط سپاهان در آستانه بازی با پیکان گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد. با اینکه در هفته اول در خانه امتیاز از دست دادیم، اما با شکست دادن سپیدرود در رشت جبران مافات کردیم. البته ما نباید در اصفهان به سادگی امتیاز از دست بدهیم و باید از امتیاز میزبانی و حمایت هواداران بیشترین استفاده را ببریم. اگر می‌خواهیم در کورس قهرمانی بمانیم، باید در اصفهان امتیاز کامل بازی‌ها را بگیریم و سپاهان هم تیمی است که می‌تواند از پتانسیل بالای خود در بازی‌های خانگی استفاده کند.

 

مهدی کیانی

 

 

هافبک دفاعی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به بازی این هفته تیمش برابر پیکان عنوان کرد: تیمی که سه گل به سایپا می‌زند قطعاً کیفیت فنی خوبی دارد. پیکان کادر فنی باتجربه و بازیکنان توانمندی دارد و اصلاً بازی آسانی در پیش نخواهیم داشت. با این حال تلاش ما این است که در این بازی برنده شویم تا اولین برد خانگی را به دست بیاوریم. امیدوارم با حمایت هواداران پیکان را شکست بدهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا سپاهان در لیگ امسال قهرمان خواهد شد؟»، تصریح کرد: صحبت کردن در مورد قهرمانی راحت است، ولی مهم این است که چه عملکردی داشته باشیم. لیگ امسال واقعاً سخت است و می‌دانیم که خواسته هواداران سپاهان هم فقط کسب عنوان قهرمانی است. ما کار سختی داریم، ولی تلاش می‌کنیم تا قهرمان شویم. در این راه به حمایت هواداران هم نیاز داریم.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127478

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

پیشنهاد ویژه :  مسی در سال ۲۰۳۰

www.onexiran.com