www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
11 آگوست 2018

کلوپ به دنبال پوکر جانانه ای دیگر برابر چکش ها!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – لیورپول یورگن کلوپ در فصل گذشته به حدی موفق ظاهر شد که تمام بندر آنفیلد به دنبال رویای دوباره قهرمانی خود در فصل 2018/19 حمایتی جانانه را از تیم محبوب خود به عمل آوردند! چرا که آنان با چشمان خود دیدند کلوپ کاریزماتیک تا چه حد می تواند معجزه صورت بدهد و آنها را در حضور غول های درنده اروپایی به فینال لیگ قهرمانان اروپا برساند!

 

یورگن کلوپ

 

فابینیو، نبی کیتا، ژردان شقیری و آلیسون خرید های کلوپ در فصل پیش رو هستند که مشخصا تنها خرید سوئیسی آنها پر اما و اگر است! اما در دیگر خطوط، حضور تک تک بازیکنان خریداری شده موثر خواهد بود، مخصوصا در خط دروازه! جایی که آنها بارها و بارها به دلیل اشتباهات کاریوس ضربه هایی مهلک و کشنده را به خود وارده شده دیدند و حالا قطعا در حضور آلیسون بکر احساس امنیت بیشتری خواهند کرد.

 

لیورپول و وستهام

 

چکش ها در فصل گذشته بدترین شکست های ممکن را برابر لیورپول متحمل شد، دو شکست پیاپی با نتیجه 4_1 اتفاقی دردناک بود که یورگن کلوپ علیه وستهام صورت داد تا حالا لک لک ها امیدوار به پیروزی شیرین سوم در برابر وستهام، فصل را آغاز کنند.

 

محمد صلاح

 

لیورپول قطعا می داند که در فصل جاری حتی یک لحظه غفلت می تواند به منچستر سیتی و پپ فرصت دهد تا به اهداف خود نزدیک شوند و دستشان باز هم از جام لیگ جزیره به دور بماند! هرچند که آنها باید احتمال حضور میهمانانی ناخوانده چون چلسی و تاتنهام و یونایتد را هم باید بدهند!
http://www.varzesh11.com/fa/n/127805

پیشنهاد ویژه :  من از بچگی ی علاقه ی خاصی نسبت ب یووه تو قلبم حس میکردم.

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com