www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
8 آگوست 2018

کاستا: بازیکنی چون رونالدو هر روز در حال پیشرفت است

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – داگلاس کاستا، مهاجم باشگاه یوونتوس یکی از برترین بازیکنان این تیم در فصل گذشته بود و عملکرد فوق‌العاده‌ای را از خود بر جای گذاشت.
کاستا در مصاحبه‌ای عنوان کرده بود:
 

با قاطیت این را می‌گویم که سری آ برترین لیگ در بین دیگر لیگ‌های اروپایی است. از این بابت خوشحالم که به زودی در یوونتوس جا افتادم. تنها به شش ماه زمان نیاز داشتم تا خود را با دیگر بازیکنان تیم وفق دهم. فصل گذشته برای من بسیار فوق‌العاده گذشت. این فصل یوونتوس بازیکنان بسیار خوبی در اختیار گرفته است و حتما دیگر تیم‌ها از ما خواهند ترسید. تورین در حال حاضر خانه من است و فعلا قصد ترک اینجا را ندارم.

داگلاس در ادامه در مورد کریستیانو رونالدو و ماکسیمیلیانو آلگری گفت:
 

آلگری مربی بسیار بادانشی است و هر بازیکنی که زیر دست او کار کند پیشرفت چشمگیری خواهد کرد. به طبع موفقیت یوونتوس در گرو تلاش‌های آلگری است و بازیکنان تیم هم از او روحیه می‌گیرند و عملکرد فوق‌العاده‌ای را در زمین از خود پیاده می‌کنند.
در خصوص رونالدو هم باید بگویم که او ستاره‌ای فراموش نشدنی در دنیای فوتبال است. او هر روز بر توانایی خود اضافه می‌کند و در حال پیشرفت است. مهم‌تر اینکه به غیر از رونالدو، دیبالا را هم در تیم داریم و می‌توانیم قدرت خود را بیش از فصل گذشته به رقیبان نشان دهیم. من در کنار بسیاری از بازیکنان بزرگ بازی کرده‌ام، اما رونالدو چیز دیگری است.

 

داگلاس کاستا – کریستیانو رونالدو

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/127554

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

پیشنهاد ویژه :  معرفی تیم ملی در جام جهانی

www.onexiran.com