www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
11 آگوست 2018

چلسی ساری با بوی خشم مک بث در خانه هادرسفیلد می تازد!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – چلسی مائوریتزیو ساری آنگونه که نامش پر سر و صدا بود، در رقابت های تور پیش فصل هرگز موفق و جذاب به نظر نرسید، هرچند که این رقابت ها فرصتی برای ایجاد چالش ابتدایی در اردوی آبی های لندن محسوب می شد تا غبار رویی مناسبی از جدایی آنتونیو کونته و حضور ساری کاملا جدی صورت بگیرد.

 

در فصل 2017/18 چلسی به اهداف خود دست نیافت و همانند آخرین دوره حضور ژوزه مورینیو در این باشگاه تنش های بسیاری لمس شد که به پیکره باشگاه آسیب های جدی را وارد کرد تا رومن آبراموویچ تصمیم بگیرد که با برکناری وی، سرمربی کاریزماتیک ناپل ها را به عنوان سکان دار جدید باشگاه منصوب کند.

 

بازیکنان چلسی

 

هادرسفیلد از چلسی خیلی خاطره خوشی را ندارد، باشگاهی که در فصل گذشته اولین تجربه لیگ برتری شدن خود را تجربه می کرد، از 6 امتیاز ممکن در مجموع 2 دیدار رفت و برگشت 4 امتیاز را به شیر های لندن واگذار کرد تا سهمشان از این تقابل ها تنها 1 امتیاز باشد!

 

بازیکنان چلسی

 

ساری در چالش جدید خود در چلسی، تیبو کورتوا را به تازگی از دست داده و البته کپا آریزابالاگا را در چارچوب دروازه خود می بیند، حضور دوباره جورجینیو هافبک مورد علاقه اش و البته ماتئو کواچیچی که به نظر می رسد حساب ویژه ای بر روی هوش او باز شده است می توانند به عنوان هدیه ای تابستانی از سوی آبراموویچ در این مسیر دشوار به عنوان عصای دست وی تلقی شوند.

 

مائوریتزیو ساری

پیشنهاد ویژه :  عجیب اما واقعی؛ اشکان دژاگه بعد از ورود به ایران سیّد شد + سند و عکس

 

ساری قطعا از اهمیت بالای نبرد اول در لیگ جزیره مطلع است و می داند که در لندن خیلی ها آماده به خط کردن جملات آتشین علیه او هستند؛ پس یک پیروزی ابتدایی برابر تریر ها در آغاز مسیر پر دردسر لیگ برتر قطعا برای همه دلگرم کننده خواهد بود.

 

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/127739

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com