www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
13 آگوست 2018

پوپولیسم بی پایان کی روش؛ پرده گشایی از رفتارهای کارلوس!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


ورزش  11 – موفقیت تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه باعث شد تا فدراسیون فوتبال طبق قرار قبلی خود با کارلوس کی روش، به دنبال تمدید قرارداد این مربی پرتغالی باشد! اما کی روش باز هم همان روش و راه همیشگی را در پیش گرفت تا ساز جدایی همیشه کوک شده اش را باز هم به صدا دربیاورد.

 

صحبت از توافق و ادامه همکاری و امضا شدن قرارداد است، اما عملا این مسئله از سوی کی روش نقض می شود! عجیب تر اینکه سازمان لیگ رسما برنامه خود را به نحوی تنظیم می کند که تا 18 روز دیگر لیگ تعطیل شود و باشگاه ها ملی پوشان را در اختیار تیم ملی بگذارند، اما کی روش اعلام می کند که در اردو ها حضور نخواهد داشت!

 

کارلوس کی روش

 

فدراسیون فوتبال مدعی می شود که کی روش تا پایان جام ملت های آسیا همراه ایران خواهد بود، اما کی روش در فیسبوک و توئیتر نامه خداحافظی منتشر می کند! همه چیز چون یک تئاتر ساده لوحانه و احمقانه دل بیننده را می زند تا در اوج سردرگمی با رفتارهای آماتور طرفین همه چیز لو برود.

 

اگر کی روش همراه با ایران پای به رقابت های جام ملت های آسیا نمی گذارد، پس چگونه سازمان لیگ مدعی می شود بنا به برنامه درخواستی این مربی مقاطع تعطیلی لیگ را مشخص ساخته اند؟ اگر کی روش رفتنی است پس چرا فدراسیون باشگاه ها را موظف به همکاری با کارلوس می کند؟

 

کارلوس کی روش

پیشنهاد ویژه :  🎂Happy Birthday🎂

 

کی روش در گذشته تنها حمایت علی دایی و وینفرید شفر را داشت که با برنامه اعلامی جدیدش، این دو را هم در صف دشمنان خود می بیند؛ اگر کی روش هنوز پیشنهاد فدراسیون را نپذیرفته است چگونه از همین حالا به باشگاه های سایپا و استقلال اعلام کرده است که چه بازیکنانی را برای اردوی جام ملت ها زیر نظر دارد؟
http://www.varzesh11.com/fa/n/127975

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com