www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
12 آگوست 2018

پسران شرور زیر دست پدری مغرور + عکس

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – در تاریخ 12 آگوست سال 2003، اگر نگوییم بزرگترین انتقال تاریخ، یکی از بزرگترین نقل و انتقالاتی که سرنوشت جهان فوتبال را در 15 سال آینده دستخوش تغییر داد انجام شد. کریستیانو رونالدو به انتخاب سر الکس فرگوسن از اسپورتینگ لیسبون به جمع شیاطین سرخ اضافه شد و توانست زیر نظر این مربی به یکی از بهترین بازیکنانی که تا به حال جهان فوتبال به خود دیده است تبدیل گردد.

رونالدو و فرگوسن در سال 2003

 

شاید بتوان گفت مستند « کلاس 92 » نمی تواند بیانگوی تمام آن چیزی باشد که در آن سال ها و سال های قبل از آن در منچستر اتفاق می افتاد باشد، اما بازگو کننده بخشی از اتفاقات عجیبی است که در اولدترافورد برای بازیکنان جوان تر و تازه وارد می افتاد. فرگوسن با تمام این اتفاقات جنگید و بازیکنانی را تربیت کرد که از حد ورای شرارت به فرمانده ای منظم درون زمین ارتقاء یافته بودند. به چند تن از این بازیکنان اشاره خواهیم داشت.

مستند کلاس 92

 

یاپ استام، مدافع هلندی بسیار خشنی بود که مهار شخصیت تندخوی او از توان احساسات انسانی خارج بود اما فرگوسن توانست او را در قلب خط دفاعی یونایتد به یک رهبر تمام عیار تبدیل کند.

یاپ استام و فرگوسن

 

ریو فردیناند، این بازیکن انگلیسی حتی هنوز هم حاشیه هایی را نیز ایجاد می کند که باعث جنجال های فراوانی در فوتبال انگلستان گردیده است. فردیناند حتی بعد از فوتبال به ورزش خشن بوکس روی آورد تا بتواند تند خویی و شرارت خود را تا حدی در این ورزش تخلیه نماید.

ریو فردیناند و فرگوسن

 

دنیز اروین، مدافع دهه نود شیاطین سرخ حتی با وجود مردی بزرگ به نام فرگوسن باز هم در زمین بازی دست به رفتارهای عجیبی می زد که هم برای خود و هم تیمش گران تمام می شد. البته که زیر نظر سر الکس به یکی از بهترین مدافعان تاریخ لیگ برتر بدل شد.

پیشنهاد ویژه :  شکست ترابوزان اسپور در هفته نخست سوپر لیگ ترکیه

دنیز اِروین و فرگوسن

 

وین رونی، در 16 سالگی به اوج فوتبال انگلستان رسید و توانست در 18 سالگی خود را به بالاترین رده باشگاهی فوتبال در اروپا برساند اما این مهاجم همیشه عصبی با بد دهنی ها و فحاشی ایی که انجام می داد تا حدودی طرفداران خود را نا امید می کرد تا اینکه فرگوسن توانست مانند پدری دلسوز او را به بهترین گلزن تاریخ منچستر یونایتد بدل سازد.

وین رونی و فرگوسن

 

روی کین، تمام تصاویری که از روی کین در ذهن طرفدران فوتبال باقی مانده است فقط در خشونت و درگیری خلاصه می گردد اما او هر آنچه را که داشت در زمین برای فرگوسن و منچستر ارائه می داد. هرچند که سرکشی این بازیکن بعدها به درگیری با خود مربی اسکاتلندی نیز کشیده شد و باعث جدایی مسیر پرافتخار این دو نفر گردید.

روی کین و فرگوسن

 

نیکی بات، هافبک خشن انگلیس، همیشه و در هر شرایطی فرگوسن را پدری بسیار بزرگ برای خود و همبازیان آن زمان منچستر می داند. نیکی بات به قدری شرور بود که همواره در بیرون از زمین فوتبال و زندگی شخصی خورد زد و خوردهای بسیاری با دیگران ایجاد می کرد.

نیکی بات و فرگوسن

 

آلن اسمیت، این بازیکن در لیدزیونایتد پرورش یافت اما در همان تیم تا سر حد اتهام قتل نیز پیش رفت ولی در منچستر و زیر نظر سر الکس به بزرگترین کیفیت فوتبالی و اخلاقی خود دست یافت.

آلن اسمیت و فرگوسن

 

پیتر اشمایکل، دروازه بان دانمارکی منچستریونایتد اسطوره تعصب در این باشگاه محسوب می گردد. اما شرارت های او در خارج از زمین به حدی بود که حتی در برخی مواقع فرگوسن مجبور به اعمل جریمه در قبال این دروازه بان می شد اما او هنوز هم یکی از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ باشگاه به حساب می آید.

پیشنهاد ویژه :  مهراب و ایمان نولاو

پیتر اشمایکل و فرگوسن

 

اریک کانتونا، به معنای کامل می توان او را در منچستر دهه 1990 یک جامعه ستیز نام نهاد. خشونت های تمام نشدنی کانتونا حتی در منچستر نیز جرایم سنگینی را برای او به بار آورد ولی همواره برای فرگوسن مانند یک فرمانده عمل می کرد و افتخاراتی را برای باشگاه و مربی اسکاتلندی به دست می آورد که برای شیاطین سرخ تا آن زمان بی سابقه بود.

اریک کانتونا و فرگوسن

 

دیوید بکهام، پسرک پر حاشیه انگلیس حتی با داشتن هوادارانی بسیار به عنوان یک دانش آموز منظبت در کلاس فوتبال فرگوسن به تعلیم پرداخت و حتی با جرایم سنگینی نیز مواجه شد که در یک مورد نیز به برخورد فیزیکی فرگوسن با بکهام نیز انجامید. البته رابطه این دو اسطوره در سال های پایانی حضورشان کنار یکدیگر تا حدودی تیره و تار گردید.

دیوید بکهام و فرگوسن

 

کریستیانو رونالدو، پسرک منزوی پرتغالی حتی در لیسبون نیز با معنای واقعی فوتبال حرفه ای آشنا نشده بود اما زیر نظر فرگوسن به فوتبالیستی با قلبی بزرگ و آرزوهای ماورایی بدل شد تا بتواند به هر آنچه که یک بازیکن آرزوی آن را دارد دست یابد. رونالدو همواره از فرگوسن به نیکی یاد کرده و او را پدر فوتبالی خود می داند.

کریستیانو رونالدو و فرگوسن

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/127844

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com