www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
13 جولای 2018

پست جنجالی نظری جویباری در مورد دخالت وزارت ورزش در استقلال.

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


جدا از پست و عنوان
استقلال چوب محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس را می خورد

ریشه اتفاقات اخیر استقلال در وزارت ورزش و بی تدبیری شخص وزیر ورزش در درز کردن خبر جا به جایی افتخاری است چرا که به طور طبیعی وقتی فردی بداند قرار است جا به جا شود، معمولاً بازدهی اولیه را از او در جلو بردن کارها نخواهیم دید اما این تنها بخشی از ماجرا است و با انتشار کلیپ هایی از پسر جناب وزیر که ارادت قلبی خاصی به تیم رقیب استقلال دارند و حمایت های واضح وزارت ورزش از تیم پرسپولیس در جهت تقویت این تیم در سه سال گذشته، تقریبا علت حال و روز آشفته این روزهای استقلالی ها مشخص است چرا که دوستان در بدنه وزارت ورزش با توجه به تضعیف پرسپولیس در نیم فصل اول رقابتهای لیگ برتر به واسطه محرومیت از نقل و انتقالات و احتمال رفتن علیرضا بیرانوند و وحید امیری دو مهره تاثیرگذار این تیم، قصد ندارند به هیچ وجه من الوجوه تیمی قوی تر از تیم محبوب خود در رقابتها حضور داشته باشد و با قدرتنمایی دور از انتظار استقلال در فصل گذشته با وینفرد شفر، به نظر می آید برای فاصله نگرفتن امتیازات استقلال و پرسپولیس و یا به نوعی جلو نیفتادن استقلال از پرسپولیس در نیم فصل اول رقابتها، با تمهیداتی غیرمحسوس در صدد تضعیف تیمی هستند که نماینده ایران در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز محسوب می شود.

به نظر می رسد باز هم مشکل قدیمی متولی مشترک دو تیم دولتی گریبانگیر یکی از تیم های پر طرقدار پایتخت را گرفته و استقلال که با محرومیت نقل و انتقالاتی مواجه نیست با مشکلات عدیده مالی و نقل و انتقالاتی مواجه شده است و تیم دیگر وزارت ورزش که با محرومیت نقل و انتقالاتی دست و پنجه نرم می کند با اعتراف سرپرست این باشگاه با تخلف ارزی هم بازیکن گرفته اند هم بدهی هایشان را که بسیار بیشتر از استقلال بوده پرداخت کرده اند و هم در اردوی برون مرزی برای آماده سازی به سر می برند! در نهایت یک بام و دو هوای وزارت ورزش که عضوی از بدنه دولت محسوب می شود، دودش به چشم خود جناب وزیر و شخص رییس جمهور خواهد رفت چرا که دولت که اکنون از نظر اقتصادی و سیاسی تحت فشار قرار دارد باید اعتراض بخشی از جامعه را نسبت به بی توجهی به تیمشان را نیز تحمل کند.

پیشنهاد ویژه :  #شمعدونیا😕

در پایان بد نیست به این نکته اشاره کنیم که اگر وزارت ورزش می تواند در لیگ برتر دو تیم در اختیار داشته باشد چطور است که مالک متمول تراکتورسازی نباید بتواند صاحب دو تیم لیگ برتری گسترش فولاد و تراکتوریسازی باشد؟ اگر قانونی وجود دارد چطور برای همه جاری و ساری نمی شود؟

پی نوشت: آقای وزیر این یک اتهام نیست یک سوال بزرگ است که چرا باید حال و روز نماینده ایران در یک چهارم نهایی آسیا اینگونه باشد؟ در فاصله ۴۰ روز مانده به بازی با السد در لیگ قهرمانان آسیا آیا استقلال هنوز باید به دنبال تمدید قرارداد بازیکنان خود باشد؟ اگر با مدیریت فعلی مشکلی وجود دارد، چه بهتر که این مشکل یا حل شود یا تغییر مدیریت هر چه سریعتر انجام شود و وزارت ورزش نیز از موضع انفعالی خود بیرون بیاید چرا که هواداران استقلال مسببین به وجود آمدن این شرایط را نمی بخشند.
منبع : http://www.varzesh11.com/fa/user/181165

برای دریافت بهترین خبرهای فوتبالی عضو کانال تلگرامی ما شوید :

برای عضویت اینجا را کلیک کنید