www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
12 آگوست 2018

پاری سن ژرمن 3_0 کائن؛ توخل لیگ 1 فرانسه را با پیروزی شروع کرد

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – در آخرین دیدار از هفته نخست لیگ 1 فرانسه  دو تیم پاری سن ژرمن و کائن از ساعت 23:30  در ورزشگاه پارک دو پرنس رو در روی یک دیگر قرار گرفتند که این دیدار در پایان 90 دقیقه با برتری 3_0 پاریسی ها به پایان رسید.

ترکیب دو تیم

 

پاریسی ها در اولین تجربه مربیگری توخل در لیگ 1 فرانسه بازی را خیلی خوب شروع کردند و در اکثر دقایق بازی توپ و میدان را در اختیار داشتند. نیمار ستاره برزیلی این تیم که حواشی زیادی نیز در چند وقت اخیر داشت در دقیقه 10 بازی  از روی یک فرار زیبا توپ را برای اولین بار با تور دروازه کائن آشنا کرد.

 

گل اول پاری سن ژرمن

 

 

شرایط بازی پس از گل نیمار تغییر چندانی نکرد و این شاگردان توخل بودند که اکثرا به سمت دروازه حریف یورش می بردند، در 34 دقیقه بازی  این بار نوبت به آدرین رابیو رسید تا گل دوم بازی را برای پاری سن ژرمن به ثمر برساند.

گل دوم پاری سن ژرمن

 

شاگردان امری در نیمه دوم سعی در آرام کردن بازی داشتند  در اکثر دقایق بازی با در اختیار گرفتن توپ و میدان اجازه خلق موقعیت به تیم حریف را نمی دادند. در حالی که بازیکنان دو تیم منتظر سوت پایان بازی بودند تیموتی  از روی اشتباه فاحش گلر حریف یک بار دیگر برای پاری سن ژرمن گلزنی کرد تا اولین تجربه مربیگری توخل در لیگ 1 فرانسه با برتری قاطع تیمش همراه شود.

 

گل سوم پاری سن ژرمن

پیشنهاد ویژه :  Ro❤️Ni

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/127918

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com