www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
12 آگوست 2018

ونگر به خانه سریعا برگرد!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – شعار های Wenger Out خیلی زود جای خود را به Wenger In داد، چرا که اونای امری در اولین نمایش فاجعه وارش همگان را ناامید کرد تا امارات باز هم در حسرت شادی های یک دهه پیش خود افسوسی بلند بکشد!

 

اونای امری

 

انتخاب اونای امری به دلیل شکست خانگی برابر منچستر سیتی پر اما و اگر نبود، چرا که او در پاری سن ژرمن با آن تعداد بیشمار نتیجه ای به دور از انتظار با آرایش و نظم تیمی بسیار بدی را از خود به جای گذاشته بود و این مسئله را به اثبات رسانده بود که مرد میادین بزرگ نیست.

 

آرسن ونگر

 

مدیران آرسنال در تصمیمی تاریخی او را جایگزینی مردی کردند که تاریخ و فوتبال توپچی ها را از آن خود کرده بود! وجهه و شخصیت ونگر در شکست های تحقیر آمیز باعث می شد تا جایی برای تحمل باشد! اما حضور اونای امری متزلزل در شکست هایی اینچنینی عملا همه چیز را غیر قابل تحمل می کند.

 

آرسنال و منچستر سیتی

 

امری نمی داند که پای به چه جهنمی گذاشته است! حالا قطعا در رختکن به او می گویند: به جهنم لندن خوش آمدی! قهرمان سابق لیگ اروپا به خوبی می داند که مفهوم جملات آنان چیست! چرا در که در لیگ برتر باید برابر ده ها غول بزرگ جنگید و نه مالاگا و آمینز؛ شروع بد اونای امری در همین بدو کار و در خانه نشان می دهد که خیلی آینده ای روشن تر از گذشته در پیش روی توپچی ها قرار ندارد.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127899

پیشنهاد ویژه :  فوتبال فانتزی اکانت ورزش11

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com