www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
9 آگوست 2018

واکنش تند رئیس باشگاه استروشوندس به امضای قرارداد قدوس

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – دانیل کیندبرخ می‌گوید: ما هنوز تصمیم قطعی برای انتقال سامان قدوس به هیچ باشگاهی نگرفتیم و هیچ قراردادی با باشگاه اوئسکا اسپانیا امضا نمی‌کنیم.

آیا به نظر می‌رسد که او (سامان قدوس) قراردادی امضا می‌کند؟
آنها را دیدم. سامان قدوس برای سفر به اسپانیا و شناخت باشگاه اوئسکا اجازه داشت اما مجاز به امضای هیچ چیزی نبود. هیچ نظری ندارم که مدیر برنامه‌های او در تصویر منتشر شده چه کسی بود. هیچ‌گاه با او همکاری نداشتیم و نخواهیم داشت. باید به اتفاق هم به سوئد بازگردند.

 

اما قدوس چه چیزی را امضا می‌کند؟

نمی‌دانم. الان من هر گونه قراردادی با باشگاه اوئسکا را رد می‌کنم. احساس کنونی من این است که این قرارداد را رد می‌کنم، زیرا خوشحال نیستم.

 

 از نظر اقتصادی؟
به چیزی که من درباره آن حرف می‌زنم ورود نخواهم کرد. سامان قدوس 3 تا 5 پیشنهاد از تیم‌های آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی و انگلیسی دارد. از نظرم من سامان قدوس یک سوئدی است و در میان برترین بازیکنان این کشور قرار دارد. او احتمالا یکی از بازیکنانی است که برای مدت طولانی در سوئد حضور دارند. ورود او به بازار نقل‌وانتقالاتی یکی از بزرگ‌ترین تغییرات فوتبال سوئد شناخته خواهد شد. من این مساله را که سامان قدوس پس از بسته شدن این پنجره نقل‌وانتقالاتی در اوسترشوندس بماند را رد نمی‌کنم.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127562

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com

پیشنهاد ویژه :  ---