www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
18 جولای 2018

نامردی تا کجا ….

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0

افشاگری افتخاری از بی معرفی تازه به دوران رسیده های استقلال

افشاگری افتخاری از بی معرفی تازه به دوران رسیده های استقلال

🔶سیدرضا افتخاری: اینکه می‌گویند از نظر جسمانی مشکل دارم شایعه است، آنچه من را وادار به استعفا کرد این بود که هرچه خوبی کردم بدی دیدم.

🔸من فوتبالیست بودم و حالا حالا هم بازی می‌کنم.

🔸چند بار در لفافه گفتم نمی‌توانم همه چیز را به هوادار بگویم و اگر چیزی بعدا اتفاق افتاد به حساب کم کاری من نگذارند.

🔸پرونده‌های باز زیادی در فیفا داشتیم و پرونده ها را بستیم و باشگاه را از این وضعیت نجات دادیم.

🔸جام جهانی بزرگترین خسارت را به باشگاه ما زد.

🔸برخی هواداران حتی به پدرم توهین کردند. او سید بزرگواری بود که جدش جواب آنها را می دادند(این قسمت از صحبت‌ها با گریه همراه بود)

تماشاچی: افتخاری در این بخش از صحبتهایش به مافیای رسانه ای علی فتح اله زاده اشاره کرد که از هیچ کوششی برای ضربه زدن و قرار دادن او مقابل هواداران دریغ نکردند؛ آنها به تصور اینکه با رفتن افتخاری می توانند با لابی با وزیر خود به قدرا برسند هر نوع توطئه ای را در فضای مجازی در جهت جریان سازی علیه افتخاری انجام دادند. افتخاری تاوان چک های بی محل دوران مدیریت شما را پس داد و هنوز بازیکنانی مثل عباس محند رضایی، غلام نژاد، جمشیدیان و … از استقلال طلب داشتند که شما این بدهی ها را بر روی دست باشگاه گذاشتید.

🔸گذشته را ببینید که چقدر بدهی روی دست باشگاه گذاشتند و رفتند و من جورش را کشیدم.

🔸روزی گفتند اگر بدهی گذاشتند ۲ قهرمانی آورده اند که گفتم منم اکنون پولش را می دهم بنابراین این قهرمانی مال من است نه آنها.

🔸بگذارید افشاگری کنم دو اسپانسر پشت سوپرجام بود که می خواستند بازی برگزار شود تا ۲ میلیارد گیر آنها بیایند اما بخاطر دو میلیارد تومان نمی خواهم تیم را نابود کنم.

🔸پیش وزیر هم رفتم و گفتم که نمی توانیم بازی کنیم و ایشان هم موافقت کردند اما بعد ۳ بر صفر بازنده کردند.

تماشاچی: وقتی بازیکنان استقلال شرافت خود را فروختند و هواداران باید قدر بازیکنانی مثل وریا غفوری را بیشتر بدانند که مثل بعضی تازه به دوران رسیده ها که در جام جهانی بازی کردند، خود را گم کردند، با بی معرفتی محض گذشته خود و نقش حمایتی باشگاه را فراموش کردند.

پیشنهاد ویژه :  شجاعت

🔸انتظار داشتم که بازیکنانم بعد از جام جهانی یک تلفن به من بزنند و بگویند حاج آقا حالت چطور است؟! احوالپرسی کنند. امید ابراهیمی بعد از بازگشت از جام جهانی دو هفته تلفنش خاموش بود و جواب نمی داد.

🔸هواداران فکر می‌کنند من کوتاهی می کنم؛ خسرو حیدری گفت از من نشنیده بگیر امید رفته به قطر؛ بعد به ابراهیمی گفتم شما با من صحبت کردید و مبلغی خواستید که من ندادم!؟ من غفوری را نگه داشتم.

🔸 روزبه چشمی با ما قرارداد دارد اما در جلسه به من گفت ۴ میلیارد بدهید تا بمانم!

🔸سید مجید حسینی هم بعد از جام جهانی جواب تلفنم را نداد و به همین دلایل تصمیم به استعفا گرفتم و انقدر معرفت ندارند که جواب مدیرعاملش را بدهند.

🔸حسینی با ما قرارداد داشت و ۸۰۰ میلیون مبلغ قراردادش بود و به او گفتم به تو کمک می کنم مبلغ قراردادت را دو برابر می کنم گفت کم است! گفتم بازم اضافه می کنم. قرار شد فکر هایش را بکند و صبح که آمد گفت پاسپورتم را بدهید.

🔸مدیر برنامه های حسینی بزرگترین لطمه را به استقلال می زند.

تماشاچی : افتخاری در این بخش از صحبتهایش به زیاده خواهی های سرور جپارف و درخواست عجیب مامه تیام اشاره کرد که به واسطه هیجان بی جهت هواداران استقلال در فضای مجازی که توسط جریان اپوزیسیون مدیریت افتخاری هدایت می شد، به وجود آمده بود و این دو بازیکن وقتی مدیریت را تحت فشار هواداران می دیدند، پیش شرطهای عجیبی روی میز گذاشتند که مدیریت جدید نیز به هیچ وجه نباید زیر بار پذیرش آنها برود. افتخاری هرگز باج نداد و یک ریال فساد مالی نداشت و به همین علت باب میل دلالانی که سالها در مدیریت سابق استقلال از این محل ارتزاق کردند، نبود و به همین دلیل برای رفتن او از هیچ توطئه ای فروگذار نکردند. در واقع بزرگترین ضربه را به استقلال در نقل و انتقالات، هواداران این تیم زدند که با ورود بی مورد خود به بحث نقل و انتقالات، قدرت چانه زنی مدیران تیمشان را کاهش دادند.

پیشنهاد ویژه :  مائوریتسیو ساری، سرمربی مشدی چلسی

🔸بارها به هواداران گفتم نمی توانم یک سری مسایل را بگویم. اگر آن زمان این حرف ها را می زدم سنگ روی سنگ بند نمی شد.

🔸دیروز من از ساعت ۹ تا ۱۱ شب با تیام و جباروف جلسه داشتم. می گویند تیام می ماند اما باید ۵۰۰ هزار دلار برای نیم فصل روی میز بگذارید برای نیم فصل! گفتم جوک می گویید؟!

🔸اگر باج بدهم آدم خوبی می شوم همین هوادار باعث افزایش دستمزد شفر شد. در دوبی ۳۶۰ هزار دلار با او قرارداد بستم اما بعد هوادار فحش می دهد اما انقدر هوادار فشار آوردند که مجبور شدم قرارداد با شفر ببندم که جانم را نجات بدهم. در حالیکه می توانستم با کمتر از قرارداد قبلی اش قرارداد ببندم.

🔸جپاروف در صورت زیاده خواهی جذبش منتفی می شود اما تیام در صورتیکه هیات مدیره پولش را جور کند می ماند.

🔸اگر هوادار پشت باشگاه می آمدند این بازیکنان را با نصف قراردادشان حفظ می کردیم.

🔸امسال هم بازیکنانی مثل صیادمنش آوردیم که چند سال دیگر ستاره تیم ملی می شوند. قراردادها را اصلاح کردیم و دیگر نمی توانند سرمان کلاه بگذارند و قرارداد سه ساله با بازیکن مسن ببنیدم و روی نیمکت نشستند و پولشان را بگیرند.

پی نوشت: ای کاش افتخاری از کارشکنی هایی که از طرف وزارت ورزش در مسیر استقلال انجام شد نیز صحبت میکرد اما او به جهت اینکه قرار است هنوز در سیستم بماند تصمیم گرفت علیه سیستم(وزارت ورزش) صحبتی نکند و با عنوان کردن این جمله که بعضی چیزها را نمی توان گفت وگرنه سنگ روی سنگ بند نمی شود، از شفاف سازی در این زمینه طفره رفت.

مقاله آماده چاپ از سایت: تماشاچی https://tamashachi.com

لینک کوتاه مطلب: https://tamashachi.com/?p=26816
منبع : http://www.varzesh11.com/fa/user/149064

برای دریافت بهترین خبرهای فوتبالی عضو کانال تلگرامی ما شوید :

برای عضویت اینجا را کلیک کنید