www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
10 آگوست 2018

موشکافی پرونده درگیری های آتشین پرسپولیس و استقلال خوزستان!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – سوت پایان دیدار پرسپولیس و استقلال خوزستان آغازی بر بازی دیگری در میان هواداران و افراد جنجالی این بازی پرتنش و پر ماجرا قلمداد می شد! چرا که صحنه به صحنه این دیدار سرشار نکات منفی و تاسف آور بود؛ هرچند که از نگاه سازمان لیگ هیچگونه اتفاقی رخ نداده است و توانسته اند بهترین مدیریت را در بحران بوجود آمده شکل دهند.

 

 

1_ جریحه دار کردن احساسات هواداران از سوی گزارشگر

پرسپولیس و استقلال خوزستان

 

* نری موسی در کمال ناباوری دست به اقدامی تحریک آمیز زد تا اهانت و بی اخلاقی هواداران استقلال خوزستان را تشویق بیشتر به انتقام گیری کند! چرا که او از تریبون رسمی صدا و سیما مدعی شد که پرسپولیسی ها در آزادی با فولادی ها رفتاری مشابه داشته اند!

 

2_ فرصت طلبی اغتشاش گران!

پرسپولیس و استقلال خوزستان

 

* به وضوح شعارهایی تند و بسیار سنگین در استادیوم الغدیر شنیده می شد که با زبان عربی و با مطالباتی غیر فوتبالی به گوش می رسید! چرا که بسیاری از هواداران استقلال خوزستان در ظاهر هوادار این تیم بودند و اغلبا برای تسویه حساب های سیاسی خود به درون ورزشگاه و برای برهم ریختن نظم شهر دست به اغتشاش گری زدند؛ این ماجرا کاملا مشهود بود! زیرا آنها با یگان ویژه خود را درگیر کردند و بازی را کاملا رها کرده بودند!

 

3_  تهدید به قتل بازیکنان پرسپولیس

 

پرسپولیس و استقلال خوزستان

 

* شب پیش از بازی بسیاری از هواداران استقلال خوزستان با پرتاب سنگ و حضور درب هتل محل اقامت این تیم، مدعی شدند در صورتی که آنها برابر استقلال خوزستان به پیروزی برسند، به قتل خواهند رسید!

پیشنهاد ویژه :  سلسائو VS شیاطین سرخ

 

4_ پرسپولیس به فولاد خوزستان احترام گذاشت!

 

پرسپولیس و فولاد خوزستان

 

* در سالیان اخیر هرگز شاهد درگیری فولادی ها با پرسپولیسی ها نبوده ایم، چرا که هیچ مشکلی میان آنها در کار نبوده است و عموما فولاد خوزستان تیمی بی حاشیه است، هواداران پرسپولیس در دیدار برابر فولاد خوزستان در استادیوم آزادی با شعار فولاد خوش آمدی به استقبال آنها رفتند که سندش در فضای مجازی موجود است.

 

5_ مشکل اصلی استقلال خوزستان و پرسپولیس

 

پرسپولیس و استقلال خوزستان

 

* استقلالی های خوزستان که عمدتا از قومیت خاص و محدودی از ایران نیز محسوب می شوند، همواره ضد پرسپولیس بوده اند و همانگونه که پیش تر مطرح شد به دنبال خواسته های سیاسی خود دست به آشوبگری می زنند، همانند رفتاری که همواره برای تجزیه طلبی خود در سالیان گذشته صورت داده اند و در پاسخ به دست مردم سخت بر جای خود نشسته اند!

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/127667

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com