www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
8 آگوست 2018

مشکل جدی برانکو ایوانکوویچ با منشا؛ او خودخواه است!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


ورزش 11 – گادوین منشا این روزها بدل به مهره ثابت نیمکت برانکو ایوانکوویچ شده است، چرا که او در برنامه های اصلی این مربی کروات هیچ گونه جایی ندارد و نحوه بهره وری وی در ترکیب سرخ ها به صورت کاملا روشن و مبرا گویای همه چیز است.

 

برانکو ایوانکوویچ

 

منشا از نگاه برانکو ایوانکوویچ یکی از بازیکنان با کیفیت اما تنبل و خودخواه فوتبال است که نمی تواند رضایتش را برانگیزد، چرا که گادوین خیلی از نصیحت های مربی پرسپولیس هیجان زده نمی شود و این اوضاع برایش غیر قابل تحمل است، نکته جالب اینکه منشا به هیچ عنوان مایل به ترک باشگاه نیست اما برانکو نیازی به در اختیار داشتن مهره ای خودخواه در تیم خود نمی بیند.

 

گادوین منشا

 

یکی دیگر از دلایل اصطکاک میان برانکو و منشا این است که به عقیده این مهاجم نیجریه ای او باید جلوتر از علیپور در خط حمله حاضر شود و سرمربی از او در پستی استفاده می کند که توانایی هایش به زیر سوال می رود! در سمت مقابل برانکو نشان داده است که تنها به بازیکنان مقید خود احترام می گذارد و برایشان آینده ای تضمین شده در ترکیب قائل می شود که اختلاف نظر این دو شرایطی بد را در رختکن تیم حاصل کرده است.

 

گادوین منشا

 

سیامک نعمتی یکی از دوستان نزدیک منشا محسوب می شود که همواره اعتراضات وی را به تیم فنی منتقل می کند، از سوی دیگر برانکو نیز متقابلا بسیاری از خواسته های خود را به نعمتی ارجاع می دهد و در آخرین مکالمه میان این دو، از لفظ صریح ” عدم تمایل به استفاده از منشا” استفاده شده است!
http://www.varzesh11.com/fa/n/127493

پیشنهاد ویژه :  شبی که همه ایرانیان، به افتخار فرزندانشان ایستادند...

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com