www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
15 جولای 2018

مارکا: بایرن مونیخ درب‌های مذاکره بر سر بازگشت خامس را به روی رئال مادرید نبسته است

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


مارکا اصرار زیادی به ممکن بودن بازگشت خامس به رئال مادرید در این تابستان دارد.

بایرن مونیخ مذاکره با رئال مادرید بر سر بازگشت خامس رودریگز به برنابئو را منتفی نمی‌داند.

به گزارش مارکا، خامس که چند روز پیش 27 ساله شد، فصل گذشته به صورت قرضی در بایرن مونیخ بازی کرد و درخشید. باواریایی‌ها کاملا از تعهدی که خامس به این تیم نشان داده و البته عملکرد فوق العاده‌اش، راضی هستند. حتی در مقطعی حاضر بودند بند خرید دائم او را یک سال زودتر از تابستان 2019 فعال کنند اما چنین چیزی ممکن نیست.

پیشتر گفته شد که خامس و رئال مادرید به همکاری دوباره علاقه مندند. ستاره کلمبیایی دوران خوبی زیر نظر زیدان نداشت و حالا با جدایی زیزو، به نظر موانع سابق از پیش رو برداشته شده است. حتی لوپتگی نیز اخیرا با خامس صحبت کرده تا از علاقه‌اش به بازگشت بپرسد. این را پدر خامس نیز تایید کرده است.

بایرن مونیخ باشگاهی است که بازیکنی را بر خلاف میلش در تیم نگه نمی‌دارد. از طرفی تعهد کامل خامس به این تیم و البته روابط خوب میان بایرن و رئال مادرید موجب شده تا درب‌های مذاکره بر سر بازگشت احتمالی خامس به برنابئو بسته نباشد. بایرن چنین چیزی را منتفی نمی‌داند. خامس تا سال 2021 با رئال مادرید قرارداد دارد اما تا تابستان سال بعد بازیکن بایرن مونیخ است و آنگاه هم این باواریایی‌ها هستند که تصمیم می‌گیرند بند خرید او را فعال کند یا نه.
منبع : http://www.varzesh11.com/fa/user/149768

برای دریافت بهترین خبرهای فوتبالی عضو کانال تلگرامی ما شوید :

پیشنهاد ویژه :  اعتراض گسترده ایرانی ها به برند نایک در فضای مجازی ، شرم بر تو نایکی ، جمله معروف این روزها ...

برای عضویت اینجا را کلیک کنید