www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
8 آگوست 2018

ماجرای لو رفته انگشتر مهدی طارمی و س.ق!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – در ماه های گذشته بود که تصویری از مهدی طارمی در سیتی سنتر های مشهور امارات متحده عربی به همراه س.ق یکی از سلبریتی های مشهور سینمای ایران  دست به دست چرخید تا پس از بروز حواشی از روابط پنهانی این دو با یکدیگر، بر آتش داغ رسانه ها بیافزاید.

 

ماجرای روابط عاطفی س.ق و مهدی طارمی از آنجا شروع شد که ستاره سینمای ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به عنوان میهمان ویژه به استادیوم سلطان قابوس رفته بود تا به حمایت از نماینده ایران بپردازد که این اتفاق بدل به برقراری روابطی عاطفی میان آنها شد.

 

مهدی طارمی و س.ق

 

پس از این بازیکنان پرسپولیس با شوخی های مکرر خود از جدیت این رابطه پرده برداری کردند که حواشی این رابطه مخفیانه را بیش از پیش کرد تا در نهایت هردوی آنها به تکذیب اخبار منتشر شده بپردازند! اما واقعیت ماجرا چیز دیگری بود، آنها می خواستند مراسم ازدواج خود را برگزار کنند که به دلیل هجمه های سنگین افکار عمومی هربار این مسئله را به تعویق می انداختند.

 

روز گذشته به صورت همزمان تصویری از آنها در فضای اینستاگرام منتشر شد که نشان می داد در دستان مهدی طارمی و س.ق انگشتری هم شکل و ست قرار دارد تا این بار شایعه عقد پنهانی این دو با یکدیگر در رسانه ها منتشر شود!
http://www.varzesh11.com/fa/n/127510

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com

پیشنهاد ویژه :  پاسخ گواردیولا به رئیس فدراسیون آرژانتین