www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
8 آگوست 2018

لوپتگی: بیل جانشین رونالدو نیست/ خرید جدیدی خواهیم داشت

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0

ورزش 11 – رئال مادرید شب گذشته با نتیجه 2-1 برابر آ اس رم ایتالیا به پیروزی رسید تا کار خود را در جام بین المللی قهرمانان با 2 پیروزی و یک شکست به پایان ببرد. پس از این دیدار خولن لوپتگی، سرمربی کهکشانی ها در کنفرانس خبری حاضر شد و به تشریح وضعیت تیمش پرداخت.

 

آیا بیل جانشین رونالدو است؟

 

در تیم من هیچکس بار دیگری را به دوش نمی کشد. کسی جایگزین کسی نیست. رونالدو یک ستاره بزرگ است و گرت بیل نیز یک بازیکن بزرگ و مهم برای ما محسوب می شود. علاقه ای به مقایسه کردن ندارم. گرت فوق العاده است و یک پیش فصل خوب را پشت سر گذاشته است.

 

جدایی کواچیچ و آمدن کورتوا؟ آیا مودریچ هم جدا می شود؟

 

دوست داشتم بماند. او بارها درخواست جدایی کرده است برای من بازیکن با ارزشی است اما اگر جدا شود باید جانشینی برای او بخریم. قطعا گزینه های در ذهن دارم اما فعلا باید صبر کرد زیرا جدایی کواچیچ صد در صد نشده است. در خصوص بازیکنان تیم های دیگر صحبت نمی کنم(کورتوا) اما باز هم می گویم از داشتن ناواس بسیار خوشحالم.  هرروز در مورد لوکا صحبت می کنم. حالا هم می گویم مواضع ما کاملا مشخص است. مدیر باشگاه نیز واضح صحبت کرده است.

 

نگاه کلی به پیش فصل چیست؟

فرصت خوبی بود. نکات مثبت زیادی در تیم دیدم. تمرین زیادی نداشتیم و باید در مادرید تمرینات جدی تری داشته باشیم اما نتیجه تلاش تیم مشخص بود. تنها نکته تاریک مصدومیت خسوس وایخو بود.

پیشنهاد ویژه :  زنده باد مادرید

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/127471

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com