www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
12 آگوست 2018

لوپتگی:رقبای ما در این فصل کار ساده ای نخواهند داشت

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – رئال مادرید شب گذشته در جدال پر افتخار ترین تیم های اروپا در چارچوب جام سانتیاگو برنابئو، موفق شد میلان ایتالیا را با نتیجه 3-1 شکست دهد تا لوپتگی اولین جام غیر رسمی فصل را به دست آورد. پس از این بازی، سرمربی رئال مادرید در خصوص شرایط کلی تیم صحبت کرد. لوپتگی اظهار داشت:

 

دیدار برابر میلان؛

 

شب خوبی بود. همیشه بازی کردن در خانه زیبا است و به طور کلی نه تنها از این دیدار بلکه از عملکرد تیمی در پیش فصل راضی هستم. میلان انسجام تیمی خوبی داشت و ما توانستیم تاکتیک های مدنظر را در زمین پیاده کنیم. باید به تدریج بهتر شویم اما احساس می کنم رقیبان در این فصل برابر ما کار آسوده ای نخواهند داشت.

 

عملکرد گرت بیل و کریم بنزما؛

 

از بنزما راضی هستم. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و به غیر از گلزنی در زمینه های دیگر نیز به ما کمک خواهد کرد. بیل هم روندی مانند کریم دارد. حداکثر تلاشش را در تمرینات انجام می دهد تا فصل خوبی داشته باشد. کاری به فصل های قبل ندارم اما او می تواند در این تیم نقشی کلیدی داشته باشد و سال خوبی را برای تیم و خودش رقم بزند.

 

مشکل کیلور ناواس و کورتوا؛

 

نه مشکلی نیست. هر دو فوق العاده اند و هنوز تصمیم نگرفته ام. درک می کنم که ناواس محبوبیت فوق العاده ای اینجا دارد و یکی از ارکان کلیدی قهرمانی در سالیان اخیر بوده است اما این که دو دروازه بان بزرگ داشته باشیم بیشتر برای ما یک فرصت عالی است تا یک بحران. سعی می کنم بهترین انتخاب را داشته باشم اما طبیعتا یکی از آنها باید نیمکت نشین شود.

پیشنهاد ویژه :  گزارش لحظه به لحظه دیدار استقلال تهران 2_0 تراکتورسازی

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/127832

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com