www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
13 جولای 2018

لام: بعد از گل گوتسه در فینال ماراکانا فقط می خواستم داور هر چه زودتر سوت پایان بازی را بزند

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


کاپیتان ژرمن ها در جام جهانی گذشته، کاپ قهرمانی را به ورزشگاه لوژنیکی که فینال جام جهانی 2018 روسیه در آن برگزار می شود، خواهد آورد؛ او معتقد است این جام حس غرور زیادی را به یک تیم و یک کشور می بخشد.

فیلیپ لام، آخرین بازیکن جام جهانی بوده که کاپ قهرمانی را به عنوان کاپیتان بالای سر برده است. کاری که لوریس یا مودریچ دو روز دیگر انجامش خواهند داد.

به گزارش منابع خبری مانشافت، فیلیپ لام که سال 2014 و بعد از قهرمانی در جام جهانی از بازی های ملی خداحافظی کرد و فصل 2016/17 از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، قرار است کاپ قهرمانی جام جهانی را روز یک شنبه به ورزشگاه لوژنیکی بیاورد تا در پایان بازی به یکی از دو تیم فرانسه یا کرواسی اهدا شود.

او در این باره می گوید:

من کاپ قهرمانی جام جهانی را از طرف تیم ملی آلمان و این کشور تحویل خواهم داد. چهار سال پیش ما غرور و افتخار را برای کشورمان کسب کردیم و حالا با پایان این چهار سال باید این حس غرور را به تیم قهرمان دیگری تحویل دهیم.

فینال ماراکانا برابر آرژانتین:

هنگامی که به سوت پایان بازی در آن فینال فکر می کنم، به نظر می رسد بعد از گل گوتسه طولانی ترین لحظات زندگی ام را گذراندم. فقط در ذهنم می گفتم ” لطفا، لطفا فقط سوت پایان بازی را بزن”

جام جهانی نا امید کننده آلمان در روسیه:

آلمان نا امید کننده ظاهر شد اما مطمئنم که آن ها می توانند بسیار پر قدرت تر برگردند و نسل جدیدی را بسازند که هنوز هم گفته لینکر که می گوید “فوتبال یک بازی ساده است. 22 نفر به دنبال توپ می دوند و در آخر آلمان ها برنده می شوند” را ثابت کنند.

پیشنهاد ویژه :  نگاهی به پرطرفدارترین باشگاه های اروپایی در اینستاگرام

معقتدم اگر یوگی لوو می خواهد با نسل جدید خود موفق باشد باید سبک رهبری تیمش را تغییر دهد. این یک ضعف نیست بلکه می تواند یک پیشرفت و نقطه قوت محسوب شود. او باید افراد که مسئولیت های زیادی را در تیم برعهده دارند، مشخص کند. او باید این کار را قدرتمند تر از قبل انجام دهد و تصمیمات واضح تری نسبت به آن چه از قبل به آن عادت کرده، بگیرد. اگر لوو در این کار موفق شود به کسب موفقیت در آینده خوشبینم.
منبع : http://www.varzesh11.com/fa/user/149768

برای دریافت بهترین خبرهای فوتبالی عضو کانال تلگرامی ما شوید :

برای عضویت اینجا را کلیک کنید