www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
13 آگوست 2018

لابی گری در تبریز؛ کهکشان تراکتورسازی فقط مدیران با نفوذ را کم داشت!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت –  محمد صادق درودگر مردی که سوابق نه چندان موفقی را در حوزه مدیریت های باشگاهی دارد پس از مدتی بسیار کوتاه حضور بر میز ریاست باشگاه تراکتورسازی تبریز، از سمت خود بنا به دلایلی نامعلوم و البته تا حدودی قابل تشخیص استعفا داد تا سریعا علیرضا اسدی مرد جنجالی و پرحاشیه فدراسیون جایگزین وی شود.

 

تراکتورسازی به چه دلیل باید سرمایه عظیم شخصی خود را که دوباره به پای این تیم ریخته است، در اختیار مردی قرار دهد که در عملکرد مدیریت باشگاهی نموداری موفق را نداشته است؟ عموما درودگر را به چه عنوان می شناسید؟ یک مدیر مدبر یا یک سیاستمدار موفق در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ؟

 

صادق درودگر

 

در سال های گذشته از قدرت تاثیر گذاری بالای درودگر و هم خط هایش چون امیر عابدینی بر اتفاقات لیگ برتر و مجمع فدراسیون آگاه شده بودیم؛ اما موفقیت فوتبالی او همواره در هاله ای از ابهام قرار داشت! چرا می بایست زنوزی از او در راس باشگاه استفاده کند؟ آیا مالک متمول باشگاه به دنبال تثبیت کردن منافع تیم خود با استفاده ابزاری از درودگر و روابطش در فدراسیون برای تامین تراکتورسازی نبود؟

 

محمدرضا زنوزی

 

شاید اینگونه بتوان برداشت کرد که عدم کارایی درودگر در اتفاقات اخیر و شکست سنگین 3_0 برابر استقلال تهران و فاصله داشتن عملکرد او از حد انتظارات هیئت مدیره برای ایجاد فشار بر روی سازمان لیگ باعث شد تا آنها خیلی زود از یکدیگر فاصله بگیرند و قطع همکاری نمایند!

 

علیرضا اسدی

 

انتخاب جدید تراکتورسازی بسیار پرحاشیه و جنجالی است! علیرضا اسدی مردی که بیانه باران های او بر سر کی روش باعث شد تا مرد زورگوی فوتبال ایران، یعنی سرمربی تیم ملی ایران از مهدی تاج بخواهد او را کنار بگذارد تا بتواند جمع مخالفان خود را سرکوب نماید.

پیشنهاد ویژه :  طرح جالب روزنامه موندو پس از جدایی اینیستا از بارسلونا

 

اسدی نیز در حوزه مدیریت باشگاه داری به هیچ عنوان رزومه موفقی را ندارد! به طور کاملا واضح زنوزی مدیر نمی خواهد! او به دنبال ایجاد روابط و لابی گری در سازمان لیگ و فدراسیون با مردانی رزومه در این زمینه است! چرا که در این سال ها تی تی ها هرگز هیچ کرسی را در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال برای خود نداشته و منافعش در این سازمان پر حاشیه و جنجالی توسط هیچ اهرم فشاری تامین نشده بود!
http://www.varzesh11.com/fa/n/127990

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com