www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
10 آگوست 2018

قرارداد 50 میلیون پوندی منچسترسیتی با پوما

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – تیم فوتبال منچسترسیتی از قرارداد حمایت مالی البسه ورزشی با شرکت آلمانی پوما خبر داد که تمام باشگاه های تحت نظر گروه باشگاه های فوتبال سیتی را به غیر از تیم نیویورک سیتی را دربرمی گیرد.

تیم فوتبال منچستر سیتی انگلستان با شرکت آلمانی پوما بر سر قراردادی 50 میلیون پوندی که از ابتدای فصل 2020-2019 اجرایی خواهد شد به توافق رسید.  با این توافق، منچسترسیتی سومین باشگاه انگلیسی از نظر کسب درآمد از حامی مالی البسه ورزشی بعد از منچستریونایتد و چلسی لقب گرفت.

روزنامه موندو دپورتیو اسپانیا در گزارشی اعلام کرد که این قرارداد، تمام باشگاه هایی که تحت مدیریت گروه فوتبال سیتی، از جمله، خیرونا اسپانیا، ملبورن سیتی استرالیا، یوکوهاما مارینوس ژاپن و تورکو اوروگووه را نیز شامل می شود. دیگر تیم گروه فوتبال سیتی، یعنی نیویورک سیتی ، تنها تیمی است که از این قرارداد مستثنی می باشد چرا که لیگ فوتبال آمریکا با شرکت آدیداس قرارداد داشته و البسه تمام تیم های حاضر در این لیگ توسط شرکت آدیداس تأمین می شود.

با این قرارداد، منچسترسیتی، شرکت پوما را جایگزین شرکت نایک، حامی مالی فعلی البسه ورزشی این تیم کرد که سالانه تنها 20 میلیون پوند به این تیم پرداخت می کند.

 

برای مطالعه سایر مطالب دکتر محمد حسین انصاری در خصوص اقتصاد فوتبال (کلیک کنید)

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/127651

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com

پیشنهاد ویژه :  ستاره گلزن لسترسیتی قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد