www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
8 آگوست 2018

فوق ستاره هایِ سیگاریِ فوتبال + عکس

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – به توصیه تمامی کارشناسان و پزشکان سیگار تاثیری بسیار منفی بر روند کاری و عملکرد فوتبالیست ها به خصوص ستارگان دنیای فوتبال می گذارد. اما نکته جالب اینجاست که بوده اند ستارگانی که با وجود مصرف سیگار هیچگونه تغییری در روند فوتبال آن ها ایجاد نشده است و حتی این عمل مخالف شرایط حرفه ای خود را نیز بدون هیچگونه پنهان کاری عملا رسانه ای و علنی کرده اند.

 

10- روبرت پروسینچکی  – کرواسی ( 40 سیگار در روز )

روبرت پروسینچکی

 

ستاره سال های نه چندان دور کرواسی جزء معدود بازیکنانی است که در ترکیب دو غول فوتبال اسپانیا به میدان رفته است. پروسینچکی هم در رئال مادرید و هم در بارسلونا بازی کرده و در همان سال ها نیز روزانه 40 عدد سیگار مصرف می کرد.

 

9- دیمیتار برباتوف – بلغارستان ( 1 پاکت در روز )

دیمیتار برباتوف

 

اسطوره فوتبال بلغارستان یکی از محبوب ترین و بهترین بازیکنانی است که تا کنون تاریخ فوتبال بلغارستان به خود دیده است. این بازیکن در تیم های مطرحی همچون منچستریونایتد نیز به میدان رفته است و هیچ گاه سیگاری بودن خود را پنهان نکرده است. برباتوف در تمام طول دوران بازیکنی خود روزانه 1 پاکت سیگار مصرف کرده است.

 

8- جیانلوکا ویالی – ایتالیا ( 1 پاکت در روز )

جیانلوکا ویالی

 

یکی از بهترین مهاجمان ایتالیا که بعدها نیز به سمت سرمربیگری هم روی آورد چه در دوران بازی و چه دوران مربیگری همیشه سیگار کشیدن را بدون هیچ پنهان کاری یکی از کارهای مورد علاقه و مفرح خود می دانست و حتی تا جایی پیش رفت که در حین برگزاری بازی های جام جهانی 1990 در کنار نیمکت تیم ملی ایتالیا این عمل را انجام داد که با انتقادات فراوانی مواجه شد.

 

7- اسوالدو آردیلس – آرژانتین ( 40 سیگار در روز )

پیشنهاد ویژه :  رسمی فوری ; ممد صلاح از تیم ملی خدافظی کرد

اسوالدو آردیلس

 

یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ آرژانتین که در جام جهانی 1978 نیز با این تیم به میدان رفت و یکی از تاثیر گذارترین بازیکنان تاریخ تاتنهام نیز به حساب می آید. آردیلس در زمان فوتبال خود روزانه 40 عدد سیگار می کشید که هیچ تاثیری بر روی فوتبالی که ارائه می داد نمی گذاشت.

 

6- فابین بارتز – فرانسه ( 1 پاکت در روز )

فابین بارتز

 

دروازه بان فرانسه افسانه ای سال 1998 که به همراه این تیم به عنوان قهرمانی جهان نیز دست یافت یکی از بازیکنانی بود که نهایت سعی خود را می کرد که این عملش بازتابی رسانه ای نداشته باشد. بارتز سال ها در منچستر یونایتد انگلستان شاگرد فرگوسن بزرگ بود و آن زمان نیز این کار را در خفا و به دور از چشمان فرگوسن انجام می داد. اما فرگوسن در مورد این بازیکن اینگونه اظهار نظر کرده است : من می دانم که او سیگار می کشید ولی او فکر می کرد که نمی دانم.

 

5- سوکراتس – برزیل ( 2 پاکت در روز )

سوکراتس

 

کاپیتان بسیار محبوب و مردمی برزیلی ها در یکی از بهترین تیم های تاریخ برزیل در جام جهانی 1986 همواره بیش از آن که شخصیتی فوتبالی داشته باشد در امور اجتماعی مردم برزیل دخیل بود و برای این مردم فقیر مانند یک رهبر در سطح جامعه حضور داشت. دکتر سوکراتس بازیکنی بود که هیچوقت سیگار کشیدن خود را پنهان نمی کرد و همواره بیش از هر بازیکن دیگری در تاریخ فوتبال این عمل را انجام می داد.

 

4- ماریو بالوتلی – ایتالیا ( 10 سیگار در روز )

ماریو بالوتلی

 

پر حاشیه ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایتالیا از این نظر نیز گوی سبقت را از همتایان ایتالیایی خود دزدیده است و حتی کار را به جایی کشاند که در قراردادش با میلان ذکر شده بود که حق کشیدن سیگار را ندارد اما این بازیکن هیچ توجهی به این صحبت ها ندارد و کماکان به سیگار کشیدن ادامه می دهد.

پیشنهاد ویژه :  ماهینی: پرسپولیس چندین برابر تعداد هوادارانش دشمن دارد

 

3- وین رونی – انگلیس ( 10 سیگار در روز )

وین رونی

 

بهترین گلزن تاریخ منچستر یونایتد حتی با وجود سخت گیری های سر الکس فرگوسن باز هم حاشیه هایی را در زندگی شخصی خود به همراه داشت که باعث عکس العمل بسیاری از کارشناسان جهان فوتبال می شد. این بازیکن هیچگاه خود اقرار به سیگاری بودن نکرده است اما از سوی پاپاراتزی ها در اکثر مواقع سیگار به دست شکار شده است.

 

2- یوهان کرایوف – هلند ( 20 سیگار در روز )

یوهان کرایوف

 

اعجوبه تاریخ فوتبال هلند هیچ وقت ابایی از بیان اینکه او یک سیگاری است نداشته و همیشه در هر جایی حتی در رختکن تیم ملی هلند نیز سیگار بر لب دیده شده است. بزرگترین فوتبالیست تاریخ هلند در زمان مربیگری خود نیز این کار را در کنار زمین فوتبال انجام می داده است.

 

1- زین الدین زیدان – فرانسه ( 10 سیگار در روز )

زین الدین زیدان

 

به گواه اکثر کارشناسان زیدان یکی از 5 بازیکن برتر تمام دوران ها می باشد. اسطوره فرانسوی ها در جام جهانی 2006 و پیش از رویارویی با پرتغال در نیمه نهایی این رقابت ها با کشیدن سیگار آرامش خود را برای آغاز این دیدار نشان داد. زیدان سعی می کرد که در حین سیگار کشیدن توسط عکاسان همیشه حاضر شکار نشود اما چند باری در دام این پاپاراتزی ها گیر افتاد.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127541

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com