www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
7 آگوست 2018

فتحی: با حمایت هواداران تراکتورسازی را شکست می دهیم

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


ورزش 11 – به نقل از سایت باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی درباره شرایط تیم استقلال اظهار داشت: مقایسه عملکرد تیم در دو هفته گذشته به گواه همه کارشناسان و هواداران نشان می‌دهد که استقلال در مسیر رشد و پیشرفت قرار دارد و بازی به بازی بهتر شده است. همین روند رو به رشد در کنار اضافه شدن بازیکنان جدید، باعث شده تا تیم شرایط خوبی پیدا کند. حالا همه آماده‌ایم تا در کنار یکدیگر روز جمعه در ورزشگاه از یک فوتبال زیبا و جوانمردانه لذت ببریم.
وی افزود: بازیکنان و کادرفنی تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا استقلال به بهترین شرایط مورد نظر برسد. یقین دارم با ادامه این روند می‌توانیم در هفته سوم به اولین برد خود در لیگ هجدهم دست پیدا کنیم، اما برای رسیدن به این هدف حضور یار دوازدهم استقلال بسیار مهم و ضروری است، چون با حضور و حمایت هواداران است که بازیکنان می‌توانند دارای قدرت و انگیزه‌ای مضاعف شوند.
سرپرست باشگاه استقلال تصریح کرد: هواداران عزیز استقلال کلید اصلی یک نمایش زیبا در روز جمعه هستند. آنها می‌توانند با پر کردن ورزشگاه به تیم محبوب خود کمک کنند تا سه امتیاز این بازی را به دست بیاورند. استقلال برای موفق شدن در دیدار روز جمعه به انرژی مثبت هواداران خود نیاز دارد و این انرژی مثبت باید از داخل و خارج ورزشگاه از همین حالا تا سوت پایان مسابقه به بازیکنان تزریق شود.
فتحی خاطرنشان کرد: درخواست من از هواداران محترم استقلال این است که فقط به حمایت و تشویق تیم محبوب خود بپردازند و یک بار دیگر فرهنگ غنی و پربار ایرانی و استقلالی را نشان دهند. استقلال و تراکتورسازی از تیم‌های خوب و پرهوادار فوتبال ایران هستند و می‌توانند روز جمعه پدیدآورنده یک بازی جذاب و تماشایی باشند. صاحبان اصلی استقلال هواداران هستند و نقش آنها در ایجاد آرامش در ورزشگاه و افزایش انگیزه و انرژی برای تیم بر هیچکس پوشیده نیست.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127415

پیشنهاد ویژه :  ترکیب سپیدرود برای دیدار برابر گسترش فولاد اعلام شد

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com