www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
31 مه 2018

علت استعفای زیدان و واکنش پرز

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


به گزارش مارکا، زیدان صبح امروز و تنها در مکالمه ای که ۵ دقیقه طول کشیده است، از هدایت رئال مادرید استعفا داده است.

او پس از دو فصل و نیم هدایت باشگاه، ۳ لیگ قهرمانان اروپا، یک لالیگا، ۲ سوپرکاپ اروپا، ۲ جام باشگاه های جهان و یک سوپرکاپ اسپانیا فتح کرد. به گزارش آ اس، فلورنتینو پرز در کنفرانس خبری گفت:

« من به هیچ وجه آماده چنین اخباری نبودم و خیلی غیرمنتظره بود. می خواهم از زیدان به خاطر فداکاری، اشتیاق و عشقی که به تیم ورزید، تشکر کنم. رفتار او، یک نمونه برای همه ماست. امیدوارم این یک خداحافظی نباشد و می خواهم که زیدان روزی دوباره به مادرید بازگردد. او نیاز به استراحت دارد. همان طور که گفتم، این تصمیم غافلگیر کننده بود و ما تا این لحظه هیچ گزینه ای برای جانشینی نداریم. »
علت استعفا از زبان زیدان: « این باشگاه باید به بردن ادامه دهد و نیاز به یک تفکر و سبک جدید دارد. واقعا این باشگاه را دوست دارم و از رئيس بابت فرصتی که در اختیارم قرار داد، ممنونم.

امروز صبح با رئيس درباره تمایلم به جدایی از رئال صحبت کردم. مدتی است به این تصمیم فکر می‌کردم و به نظرم باید این کار را برای همه انجام می‌دادم. این تیم باید به بردن ادامه بدهد و ما باید تغییری ایجاد می‌کردیم. عاشق این باشگاه هستم اما به تغییر نیاز داریم و به همین خاطر تصمیم گرفتم فصل آینده مربی رئال مادرید نباشم. »
منبع : http://www.varzesh11.com/fa/user/150152

برای دریافت بهترین خبرهای فوتبالی عضو کانال تلگرامی ما شوید :

پیشنهاد ویژه :  حمایت از علیرضا بیرانوند

برای عضویت اینجا را کلیک کنید