www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
9 جولای 2018

علاقه بایرن مونیخ به پاوارد جدی است؛ احتمال خروج مدافع فرانسوی از اشتوتگارت در همین تابستان هم وجود دارد

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


پاوارد به احتمال فراوان فصل آینده (2019/20) در بایرن مونیخ توپ خواهد زد.

بنجامین پاوارد یکی از بهترین بازیکنان فرانسه در جام جهانی 2018 روسیه بوده است و حالا چندین باشگاه اروپایی به دنبال به خدمت گرفتن وی هستند.

به گزارش بیلد، بنجامین پاوارد، مدافع تیم ملی فرانسه و باشگاه اشتوتگارت عملکرد خوبی از خود نشان داده است. میشائیل رشکه، مدیر ورزشی اشتوتگارت اطمینان داده که این بازیکن در این فصل هم در تیم خواهد ماند اما احتمال دارد در فصل آینده به فروش برسد. در قرارداد پاوارد بند فسخی وجود دارد که در سال آینده فعال خواهد شد. بندی 35 میلیون یورویی که قهرمان آلمان به آن چشم دوخته است.

به نظر می رسد بایرن مونیخ می خواهد در فصل آینده با استفاده از این بند فسخ، این مدافع فرانسوی را به تیم خود اضافه کند. پاوارد در پست دفاع وسط و دفاع راست می تواند بازی کند و جانشین خوبی برای کیمیش و مدافعان مرکزی تیم باشد. فصل آینده رافینیا و این فصل به احتمال فراوان برنات از تیم جدا خواهند شد و بایرن مونیخ به مدافعی چون پاوارد احتیاج پیدا خواهد کرد. البته این احتمال نیز وجود دارد که اشتوتگارت در صورت پیدا کردن جانشین مناسب و راضی بودن خود بازیکن و البته دریافت پیشنهاد بالای 50 میلیون یورو در همین تابستان پاوارد را به فروش برساند. بعضی از رسانه ها از توافق شخصی بایرن مونیخ با پاوارد خبر داده اند که اگر درست باشد این مدافع این فصل هم در اشتوتگارت خواهد ماند و فصل آینده راهی باواریا خواهد شد.
منبع : http://www.varzesh11.com/fa/user/149768

پیشنهاد ویژه :  تمدید قرارداد ستاره عراقی پرسپولیس

برای دریافت بهترین خبرهای فوتبالی عضو کانال تلگرامی ما شوید :

برای عضویت اینجا را کلیک کنید