www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
11 آگوست 2018

شیث صیادمنش و سجاد نصرتی!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – شوخی های که حتی در خلوت و انزوای دوستانه به دور از ادب و اخلاق است دیگر در فوتبال ایران بدل به یک عادت و رسم و رسوم شده است! به نظر می رسد اصلا اگر کسی هنگام شادی پس از گل هنجار شکنی صورت ندهد تبدیل به بازیکن استقلال و پرسپولیس نمی شود!

 

قطعا که بازیکنان خطاکار دوستی و صمیمت ویژه ای را با یکدیگر دارند، این مسئله به هیچ وجه قابل انکار نیست و نمی توان گفت که به عنوان رفتاری جهت تخریب شخصیت مذکور و در نیتی پلید صورت گرفته است؛ اما متاسفانه برآیند بیرونی آن دقیقا همین تصویر را در ذهن مخاطب ایجاد می کند.

 

شیث رضایی و محمد نصرتی

 

متولیان سجاد آقایی و الهیار صیادمنش، قطعا احساس عذاب وجدایی بزرگ را دارند! آنها ناخواسته خود و دیگر بازیکنان را به چالشی پایان ناپذیر دعوت کردند که هرساله یکی از جوانان استقلال و یا پرسپولیس را به حاشیه می کشد و از آن بدتر کمیته های اخلاق و انضباطی که با علنی کردن آن بدترین تصمیم ممکن را گرفت!

 

هنگامی که از لفظ شوخی سخیف و زننده استفاده می کنیم؛ از پیرمرد 80 ساله تا کودک 5 ساله را کنجکاو خواهیم کرد تا به ادامه بیاناتمان دقت کنند؛ آن ماجرای شیث و نصرتی انگار همین دیروز بود که اتفاق افتاد، چرا که در تمام آرشیو های فضای مجازی هنوز هم جز خاطرات فان و جذاب کاربران اجتماعی محسوب می شود! چه کسی بر این فضای مسموم دامن زد؟

 

الهیار صیادمنش

پیشنهاد ویژه :  تراکتور کهکشانی تر از همیشه؛ ستاره اسکاتلندی در تراکتورسازی + عکس

 

20 ماه برای شیث و 10 ماه محرومت برای نصرتی! آن حکم سنگین به کجا ختم شد؟ جز اینکه حتی فراتر از مرز ها را هم مطلع  کردیم که در فوتبالمان چه می گذرد و آنهایی که از این ماجرا اطلاعی نداشتند را هم درگیر این اتفاقات کردیم؟! از آن 30 ماه محرومیت چه حاصلتان شد که حالا با 1 ماه محرومیت صیامنش و آقایی می خواهید به دست بیاورید! به قدری در مواقع بحران فاجعه وار عمل کرده اید که دیگر حتی این اتفاقات برای خودتان هم عادی شده و به زودی پاداش هم خواهید داد!

 

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/127761

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com