www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
8 آگوست 2018

شفر: هنوز از بازیکنان تراکتورسازی برای این دیدار اطلاعی ندارم

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت و به نقل از تسنیم – وینفرد شفر در حاشیه تمرین نوبت عصر امروز (چهارشنبه) استقلال گفت:

” روز خبرنگار را تبریک می‌گویم از همه شما تشکر می‌کنم. امیدوارم این رابطه خوب ما ادامه پیدا کند. تراکتورسازی تیم جدیدی است و بازیکنان و مربی جدید دارد، نمی‌دانیم کدام یک بازی می‌کنند اما می‌دانیم بازی سختی داریم. ”
وی افزود:

” ما هم تیم خیلی خوبی داریم؛ یک استقلال جدید. نفرات جدید ما دیر اضافه شدند اما الان کامل شده‌ایم اما نتوانستیم با تیم کامل بازی‌های دوستانه پیش از شروع فصل خود را برگزار کنیم. در واقع بازی‌های تدارکاتی را با نفرات زیر 23 سال انجام دادیم. نکته‌ای که خیلی مهم است در نیمه دوم بازی با ذوب‌آهن ما خیلی خوب پرس و موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف خلق کردیم که البته شانس با ما یار نبود. دروازه‌بان آنها 6 دفع توپ عالی داشت و خودمان هم چند فرصت ایده‌آل را از دست دادیم. ”

 

شفر خاطرنشان کرد:

” کار تیم ساختن ما هنوز باقی مانده است. برای این کار دیر شده اما طبیعی است که هنوز کارمان تمام نشده است. باید برای تیم دنبال لیدر باشیم. جدایی چند بازیکن به ما ضربه زده و هنوز نفرات جدید در تیم جا نیفتاده‌اند و به این خاطر می‌گویم ساختن تیم ما هنوز تمام نشده است، ما یکسری جوان با استعداد داریم که باید کم کم بازی کنند تا بتوانند بازدهی خود را نشان دهند. تاکید می‌کنم نفرات جدید دیر اضافه شده‌اند، آنها قطعا نیاز به چند بازی دارند تا در تیم جا بیفتند، مارکوس نیومایر آماده نیست و دو سه هفته دیگر به تمرین نیاز دارد تا بتواند به شرایط ایده‌آل برسد؛  اما نکته‌ای که خیلی مهم است اینکه هواداران یار دوازدهم ما هستند و چه گذشته و چه الان و چه آینده آنها کنار ما بوده و خواهند بود و من انتظار دارم روز جمعه ورزشگاه آزادی با حضور هواداران استقلال پر شود. ”
سرمربی استقلال تصریح کرد:

پیشنهاد ویژه :  اعلام برترین نامزدهای لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2017/18 + تصاویر

” مسئله دیگر که خیلی مهم است مدیرعامل قول داده تا قبل از بازی با تراکتورسازی بخشی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کند، این مسئله در انگیزه بازیکنان بسیار تاثیرگذار است. آنها هر روز با تمام وجودشان تمرین و تلاش می‌کنند و اگر باشگاه به آنها پرداختی داشته باشد قطعاً در روحیه و انگیزشان تاثیر بسزایی دارد. ”
وی راجع به وضعیت علی قربانی، جابر انصاری و همام گفت:

” الان نمی‌توانم در مورد این بازیکنان صحبت کنم، چرا که وضعیت‌شان مشخص نیست. ”
ادامه دارد…
http://www.varzesh11.com/fa/n/127533

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com