www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
13 آگوست 2018

زاد‌روز 48 سالگی ستاره فراموش نشدنی نیوکاسل + تصاویر

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – 13 آگوست 1970 ستاره‌ای در گاسفورث نیوکاسل در شهر انگلستان به دنیا آمد، بازیکنی که با ورود به فوتبال اروپا بیش از هر بازیکن دیگری خود را استعداد برتر مطرح کرد.آلن شیرر ابتدا کار خود را از تیم ساوت‌همپتون آغاز کرد و از سال 1988 تا 1992 عضو این باشگاه بود و بازی‌های بسیار خوبی را هم در همان سن نوجوانی برای این تیم به نمایش گذاشت. آلن در این تیم 118 بار به میدان رفت و موفق شد 23 گل را هم به نام خود به ثبت برساند.

آلن شیرر – ساوت‌همپتون

شیرر آنقدر خوب بود که مورد توجه بسیاری از باشگاه‌های مطرح قرار گرفت و بالاخره تصمیم گرفت که راهی بلبرن شود. وی در 4 فصلی که در این تیم حضور داشت برخلاف ساوت‌همتون فوق‌العاده ظاهر شد و توانست چشم خیلی‌ها را به خود معطوف کند؛ به این دلیل که او در  138 بازی برای بلکبرن موفق شد که 112 بار گلزنی کند و از این حیث در این تیم رکورددار شود.

آلن شیرر – بلکبرن

اما دوران اوج او شروع تجربه‌ای جدید در نیوکاسل بود. سران کلاغ‌ها که سال‌ها به دنبال شاه ماهی اهل کشور انگلیس بودند توانستند پس از توافق با آلن او را در فصل 1996 جذب کنند و حتی خود باشگاه هم این تصور را نمی‌کرد که روزی فرابرسد که شیرر به یکی از اسطوره‌های آنان تبدیل شود.

آلن شیرر – نیوکاسل

شیرر در جمع کلاغ‌ها 10 فصل حضور داشت و به طوری که تصمیم گرفت با این تیم به دوران فوتبالی خود پایان دهد و به قول معروف می‌توان گفت که کفش‌هایش را بیاویزد. او توانست در چند فصل ابتدایی که در این تیم حضور داشت به عنوان کاپیتان اول این تیم برسد و به عنوان یک رهبر در این تیم از او یاد کنند. وی 303 بار برای نیوکاسل به میدان رفت و توانست 148 بار هم دروازه حریفان را باز کند.

پیشنهاد ویژه :  احمدزاده در یکقدمی پیوستن به الخور قطر! واااااااااااااااااااااااااااااااااای

آلن شیرر – نیوکاسل

شیرر آنقدر که در تیم باشگاهی خوش می‌درخشید اما در تیم ملی انگلستان آن فروغ همیشگی را نداشت و به مانند بسیاری از ستارگان حال حاضر جهان و اروپا در تیم ملی نتوانست انتظارات را برآورده کند. وی در تیم زیر 21 سال انگلیس در 13 بازی 11 گل، در تیم ب این کشور 1 بازی و بدون گل و تنها می‌توان در تیم بزرگسالان کمی او را برتر دانست، زیرا در 63 بازی موفق شد 30 گل به ثمر برساند.

 

آلن شیرر – تیم ملی انگلستان

شیرر در لیگ جزیره موفق شد در مجموع 441 بازی 260 گل به ثمر برساند و 11 هتریک را هم در کارنامه بازیگری خود ثبت کند.

آلن شیرر – نیوکاسل

در نهایت وی تصمیم گرفت سال 2006 با تیم باشگاهی‌اش نیوکاسل از صحنه دنیای فوتبال کنار برود و به دوران باشکوه خود پایان دهد.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127982

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com