www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
7 آگوست 2018

روزی که پرز با دروغ بزرگش رئال مادرید را ناامید کرد!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


ورزش 11 – از روابط گرم و صمیمی فلورنتینو پرز و کریستیانو رونالدو دوربین های رسانه ای و تلویزیونی هیچ چیز دیگر در ظاهر ماجرا به یاد نمی آید! چرا که همواره این دو چون پدر و پسر در اذهان عمومی ظاهر می شدند؛ از دلبری های رونالدو برای  پدرخوانده گرفته تا نوازش های عاشقانه پرز بر سر کریستیانو؛ همه چیز یک شوآف بزرگ بود!

 

کریستیانو رونالدو

 

درست در همین روز فلورنتینو وقتی که متوجه حمله شکارچیان به دارایی بزرگش یعنی کریستیانو رونالدو شد، با خشمی غیر قابل باور به تمامی آنها تاخت و از الماس دردانه خود محافظت کرد؛ او در آن روز جمله ای کاملا احساسی که چون قند در دل رونالدو آب شد! چرا که پرز در اقدام پاری سن ژرمن و منچستر یونایتد برای جذب ابر ستاره پرتغالی اش، مدعی شد: حتی اگر هم وزن کریستیانو طلا بدهند، او را به هیچ وجه نخواهم فروخت!

 

فلورنتینو پرز و کریستیانو رونالدو

 

دیری نپایید که روز موعود فرا رسید تا پرز و جملات عاشقانه اش محک بخورند، روزی که هم وزن طلا نه! اما در ازای 100 میلیون یورو پدر او را به حراج گذاشت تا بیانکونری ها وی را به عنوان صید بزرگشان از دشمن دیرینه با خود به تورین ببرند و جمله تاریخی پرز در یادها برای همیشه باقی بماند..

 

فلورنتینو پرز و کریستیانو رونالدو

 

پدرخوانده مهر و محبتی ندارد؛ او مانند یک صخره سخت و بی احساس است! فقط برای آنچه که از کودکی تا کهنسالی آموخته است می جنگد، پرز فقط رئال مادرید را می شناسد و بس ..! و البته معمای لاینحلی به نام کریم بنزما که سال هاست بر تاج سر پدرخوانده قرار گرفته است!
http://www.varzesh11.com/fa/n/127396

پیشنهاد ویژه :  بهترین بازیکن گروه B

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com