www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
8 آگوست 2018

رد پیشنهاد هدایت تیم ملی آرژانتین از سوی گواردیولا

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – فدراسیون فوتبال آرژانتین در تلاش است تا پس از برکناری خورخه سامپائولی از هدایت این تیم گزینه مناسبی را برای آلبی سلسته انتخاب کنند.
پس از اینکه تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2018 روسیه نتوانست انتظارات را برآورده کند مورد هجمه شدید هوادارانش قرار گرفت تا جایی که فدراسیون این کشور را وادار کرد تا سامپائولی را از سمت آلبی سلسته برکنار کند. در همین راستا فدراسیون آرزانتین برآن شد تا برای بهبودی وضعیت این تیم به فکر چاره‌ای باشند و تصمیم گرفتند تا در اولین اقدام خود به سراغ پپ گواردیولا سرمربی حال حاضر باشگاه منچسترسیتی بروند.
در حالی که پیش‌بینی می‌شد گواردیولا با مسئولان این کشور وارد مذاکره شود اما این پیش‌بینی غلط از آب درآمد و پپ در گفتگویی اعلام کرد که دوست دارد در سیتی باقی بماند و فعلا قصد ترک این باشگاه را ندارد. در حال حاضر هدایتگر تیم ملی آرژانتین به دست اسکالونی و آیمار است.
در همین خصوص چیکی تاپیا، رئیس فدراسیون آرژانتین اظهار داشت:
 

جلسه‌ای با پپ داشتیم، اما در حال حاضر به نتیجه‌ای نرسیدیم. تنها دلیل به خدمت نگرفتن گواردیولا این است که اوضاع مالی ما اصلا خوب نیست و در همین اوضاع بد ما هم، پپ طلب دستمزد زیادی کرده بود. امیدوارم هر چه زودتر مشکلات مالی ما برطرف شود و همچنین سرمربی مناسبی را هم برای آرژانتین انتخاب کنیم.

 

چیکی تایپا – پپ گواردیولا

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/127524

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

پیشنهاد ویژه :  محمد طیبی به تراکتورسازی پیوست ...

www.onexiran.com