www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
12 آگوست 2018

رجز خوانی مدیرعامل پارس جنوبی جم برای استقلالی ها

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – بهرام رضائیان در مورد دیدار روز پنجشنبه با استقلال در هفته چهارم لیگ برتر گفت: استقلال تیمی ریشه‌دار و قدیمی در فوتبال ایران است که این فصل را هم خوب شروع کرده  اما پارس جنوبی هم تیم دست وپا بسته‌ای برای حریفان نیست. استقلال روز سختی را در شهر جم سپری خواهد کرد.
وی در مورد اینکه چرا پارس جنوبی مثل فصل گذشته شروعی مقتدرانه نداشت گفت: ما در این فصل یک برد، یک مساوی و یک شکست داشتیم که البته قرعه مسابقات هم مهم است. فصل گذشته اولین بازی ما با گسترش فولاد بود که تغییرات زیادی داشت اما در این فصل با فولاد در هوای گرم اهواز بازی داشتیم. ضمن اینکه فولاد برای قهرمانی بسته شده است. در قائمشهر هم در هوای شرجی به مصاف نساجی رفتیم.
مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در مورد اینکه استقلال با یک برد قاطعانه مقابل تراکتورسازی به شهر جم سفر می کند گفت: تیم‌های استقلال و پرسپولیس همیشه قدرتمند هستند. استقلال بازیکنان با کیفیت خارجی دارد و تفاوت ما با استقلال در این است که پارس جنوبی بازیکنان جوان و با انگیزه‌ای دارد اما استقلال ستاره‌ دارد. ما یک کادرفنی خوب داریم و امیدوارم مثل فصل گذشته استقلال را در شهر جم شکست بدهیم.
رضائیان در مورد مشکلات مالی باشگاه پارس جنوبی اظهار داشت: شرایط مالی ما بهتر شده است و با بازیکنان فصل گذشته خود تسویه حساب کرده‌ایم ولی هیچ باشگاهی نمی‌تواند بگوید که ما مشکل مالی نداریم. وقتی هنوز بابت تبلیغات محیطی درآمدی نداشته‌ایم و  از حق پخش تلویزیونی هم  خبری نیست شرایط برای باشگاه‌ها دشوار می‌شود.
وی در مورد تقسیم ظرفیت ورزشگاه در بازی با استقلال گفت: مثل فصل گذشته در بازی با استقلال و پرسپولیس فقط ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه را در اختیار تماشاگران میهمان قرار خواهیم داد. فصل گذشته هم در دیدار با پرسپولیس و استقلال ۹۰ درصد ظرفیت ورزشگاه در اختیار تماشاگران تیم پارس جنوبی بود. امسال هم وضعیت همان گونه خواهد بود.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127920

پیشنهاد ویژه :  داداش به شورتت كاري ندارم؛ولي تو آبروي ايراني رو بردي با اون سايزت. نميخواد بري طرفداری😐

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com