www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
13 آگوست 2018

رئال مادرید مدعی در سایه!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0

بهترین بت – رئال مادرید زین الدین زیدان به حدی دوست داشتنی و قابل احترام بود که هواداران مادریدی در انتظار ادامه این روند خوب و موفق حالا از هر مربی و هر ستاره ای انتظار دارند که چون فصل های طلایی زیزو برایشان نتیجه بگیرند، اما واقعیت این است که این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد، چرا که سیاست های لوپتگی بسیار متفاوت با اسطوره فرانسوی می باشد.

 

خولن لوپتگی

 

از روندی که لوپتگی در بازار نقل و انتقالات سپری کرده است به سادگی می توان فهمید که او علاقه ای به افزودن ستاره ها به تیم خود ندارد و از روند جاری تیمش بسیار راضی است! لوپتگی کار با جوانان و نسل های آینده ساز و ستاره های گمنام را بیشتر از کار با ستارگان نامدار جهان می پسندد و این مسئله را به مدیریت باشگاه اطلاع داده است تا آنها  نیز از فشار های اقتصادی خرید ستارگان در امان باشند!

 

بازیکنان رئال مادرید

 

اما این روند آیا می تواند برای رئال مادرید همیشه تشنه موفقیت و افتخار؛ جامی را در بر داشته باشد؟ مشخصا خولن لوپتگی کاریزمای زین الدین زیدان را ندارد و نمی توان تا زمان بحران و چالش از او به عنوان فردی موفق در سانتیاگو برنابئو یاد کرد!

 

بازیکنان رئال مادرید

 

رئال مادرید فصل 2018/19 یک مدعی در سایه است! آنها نه بر روی کاغذ و نه در میدان به هیچ عنوان شانس اول قهرمانی در هیچ رقابتی نیستند! خیلی سخت می توان این ایدئولوژی را باور کرد که پرز و رئال مادرید به دنبال آینده و نسل سازی هیچ جامی را نخواهند و از اولویت های خود خارج کنند! این مسئله بی شک برای مادریدی ها در اواسط فصل چالش بسیار سختی را با رسانه ها و جراید و هواداران روبرو خواهد کرد تا پرز زهر سوت ها و هو شدن ها را به شخصه بر روی سکو های برنابئو لمس کند!

پیشنهاد ویژه :  نوستالژیک👑

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/127984

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com