www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
13 آگوست 2018

دنیای آرام و تاریک سردار آزمون پس از جام جهانی 2018!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – تا پیش از برگزاری رقابت های جام جهانی 2018 روسیه، دائما از سردار آزمون به عنوان پسری طلایی برای  به اهتزاز درآوردن پرچم فوتبال ایران در عرصه جهانی یاد می شد، گلزنی او برابر بایرن مونیخ به نظر می رسید حجت را بر همه تمام کرده باشد تا شماره پیراهن او را در فصل بعد و در باشگاه لیورپول مشخص کنیم!

 

همواره همینگونه احساسی عمل می کنیم، در لحظه و بدون آینده نگری! بی آنکه در همان حوالی ستاره هایی به مراتب بزرگ تر و موفق تر در حال رشد  بودند و سوزن ما تنها بر نام سردار گیر کرده بود! به هر حال این تجربه هم نیاز بود تا بدانیم هر درخششی به معنای ابدی بودن نیست! مانند پیام صادقیان و مهدی قائدی و .. دیگر ستاره هایی که برای چند ماه فقط نقش یک ستاره را بازی کردند.

 

سردار آزمون و علیرضا جهانبخش

 

هرگز فراموشمان نمی شود که سردار آزمون با فخر فروشی خطاب به علیرضا جهانبخش گفت: به لیگ روسیه بیا! به من اعتماد کن، تو می توانی پیشرفت کنی!  در حالی که شخص آزمون در مسیر پسرفت قرار داشت و درخشش برابر تیم هایی همانند آنژی و .. را جز افتخارات دوران بازیگری اش می خواند؛ اما جهانبخش در آن سو با ابر قدرت هایی تاریخی چون آژاکس، پی اس وی آیندهوون، فاینورد و … نبرد و جنگ های بزرگ را می آموخت و دست آخر همگان دیدیم که نتیجه آن چه شد!

 

سامان قدوس

 

سامان قدوس به رن منتقل شد؛ علیرضا جهانبخش به برایتون و لیگ برتر انگلیس راه پیدا کرد، وحید امیری به ترابزون اسپور انتقال یافت، مجید حسینی در اوج جوانی لژیونر شد و…، اما سردار که قرار بود روزی شاگرد کلوپ شود همچنان در روبین کازان به میدان می رود و بهترین خبر از موفقیت او قرار گرفتن در ترکیب اصلی است!

پیشنهاد ویژه :  ده استعداد برتر کشف شده توسط سرآلکس فرگوسن که نتوانسته آنها را به یونایتد بیاورد

 

روبین کازان

 

موفقیت امری ذاتی است! نمی توان موفقیت را به اجبار به کسی خوراند؛ سردار به حدی کودکانه با مسائل برخورد کرد که هرگز شهامت ایستادن بر پای اشتباهات خود را نداشت و پای مادر و خانواده اش را در مقابل منتقدین به پیش کشید تا با اعلام خداحافظی از تیم ملی، از بحران ها فرار کند! او در این جایگاه امروز خوشحال است! پس اجباری نیست.. نهایت او همین است!
http://www.varzesh11.com/fa/n/128001

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com