www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
10 آگوست 2018

دستاوردی تازه یا یک هدیه ای سورپرایز کننده برای شفر؟!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – استقلال تهران بالاخره توانست در دیدار برابر تراکتورسازی تبریز اولین 3 امتیاز فصل 97/98 را جشن بگیرد، فصلی که برای آنها تا هفته دوم به صورت تک امتیازی دنبال می شد و بسیار آهسته و بی هیجان دنبال می شد! اما حضور پرجنجال و البته توخالی تراکتورسازی تبریز  به یکباره توانست برایشان راهی چند ماهه را کوتاه کند و آنها را به روحیه ای مثال زدنی برساند.

 

استقلال و تراکتورسازی

 

واقعیت امر این است که استقلال تهران دستاوردی قابل ذکر و ارزشمند را در دیدار برابر تراکتورسازی تبریز نصیب خود نکرد! آنها به هدایای توشاک و 3 مدافع شدیدا آسیب پذیر و هیجان زده تبریزی ها نه نگفتند تا با آغوش باز از این هدایا استقبال کنند و به هواداران خود 3 امتیاز اولیه فصل را هدیه بدهند.

 

استقلال و تراکتورسازی

 

در طول 90 دقیقه تیمی را شاهد بودیم که می توانست حمله کند، پاس بدهد و بعضا زمان را کنترل کند و حتی بازیکنان جدیدش را محک بزند! همانند یک دیدار تدارکاتی که در آن مربیان تاکتیک های چندمنظوره خود را به چالش می کشند و نه بیشتر! چرا که تراکتوری ها به نحوی فاجعه وار ظاهر شده بودند که می شد از هر دری به آنها آسیب رساند.

 

استقلال و تراکتورسازی

 

شاید حتی بتوان به استقلال خرده گرفت که چرا آنها نتوانستند با نتیجه ای سنگین تر از 3 گل از سد تراکتورسازی عبور کنند! زیرا راه رسیدن به دروازه محسن فروزان از نیمه های زمین تا محوطه 6 قدم بسیار هموار بود و هر گوشه از دروازه برای عبور توپ از خط کاملا باز دیده می شد!

پیشنهاد ویژه :  باشگاه بارسلونا لیست بازیکنان را برای بازی سوپرکاپ برابر سویا اعلام کرد

 

وینفرید شفر

 

هرچه که بود استقلال تهران هنوز هم قابل تائید نیست! هنوز آبی های تهران زمان می خواهند تا به آن تیم رویایی نیم فصل دوم 96/97 نزدیک شوند و مشخصا نمی توان گفت شفر از تیم خود اطمینان کامل را دارد! بلکه او حالا به خوش شانسی اعتقاد و باور عمیق دارد!
http://www.varzesh11.com/fa/n/127731

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com