www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
10 آگوست 2018

دستاوردی تازه یا یک هدیه ای سورپرایز کننده برای شفر؟!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – استقلال تهران بالاخره توانست در دیدار برابر تراکتورسازی تبریز اولین 3 امتیاز فصل 97/98 را جشن بگیرد، فصلی که برای آنها تا هفته دوم به صورت تک امتیازی دنبال می شد و بسیار آهسته و بی هیجان دنبال می شد! اما حضور پرجنجال و البته توخالی تراکتورسازی تبریز  به یکباره توانست برایشان راهی چند ماهه را کوتاه کند و آنها را به روحیه ای مثال زدنی برساند.

 

استقلال و تراکتورسازی

 

واقعیت امر این است که استقلال تهران دستاوردی قابل ذکر و ارزشمند را در دیدار برابر تراکتورسازی تبریز نصیب خود نکرد! آنها به هدایای توشاک و 3 مدافع شدیدا آسیب پذیر و هیجان زده تبریزی ها نه نگفتند تا با آغوش باز از این هدایا استقبال کنند و به هواداران خود 3 امتیاز اولیه فصل را هدیه بدهند.

 

استقلال و تراکتورسازی

 

در طول 90 دقیقه تیمی را شاهد بودیم که می توانست حمله کند، پاس بدهد و بعضا زمان را کنترل کند و حتی بازیکنان جدیدش را محک بزند! همانند یک دیدار تدارکاتی که در آن مربیان تاکتیک های چندمنظوره خود را به چالش می کشند و نه بیشتر! چرا که تراکتوری ها به نحوی فاجعه وار ظاهر شده بودند که می شد از هر دری به آنها آسیب رساند.

 

استقلال و تراکتورسازی

 

شاید حتی بتوان به استقلال خرده گرفت که چرا آنها نتوانستند با نتیجه ای سنگین تر از 3 گل از سد تراکتورسازی عبور کنند! زیرا راه رسیدن به دروازه محسن فروزان از نیمه های زمین تا محوطه 6 قدم بسیار هموار بود و هر گوشه از دروازه برای عبور توپ از خط کاملا باز دیده می شد!

پیشنهاد ویژه :  رجعت

 

وینفرید شفر

 

هرچه که بود استقلال تهران هنوز هم قابل تائید نیست! هنوز آبی های تهران زمان می خواهند تا به آن تیم رویایی نیم فصل دوم 96/97 نزدیک شوند و مشخصا نمی توان گفت شفر از تیم خود اطمینان کامل را دارد! بلکه او حالا به خوش شانسی اعتقاد و باور عمیق دارد!
http://www.varzesh11.com/fa/n/127731

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com