www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
10 آگوست 2018

در پاسخ به ماکیاولیسم های رسانه ای؛ خطوط فلسفه گوبلزی همیشه بی اعتبارند!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – تمامی افرادی که با بهترین بت و شخص اینجانب امیر دریکوند در این سال ها آشنا بوده اند، کاملا بر عقاید و باور ها و تفکراتم تسلط و شناخت کافی داشته اند؛ از ماجرای اختلاس های سنگین در فوتبال و باشگاه هایی که بر پایشان میلیون ها هوادار خون گریه کرده اند تا تریبون هایی که در صدا و سیما تاریخ انقضایشان گذشته و دیدگاهی بس منتقدانه به فوتبال اروپا و حوزه خلیج فارس..، همه و همه حاصل افکاریست که در مسیر حقیقت و عدالت طلبی در این پس کوچه های ناهموار و تاریک با خود به دوش کشیده ام و چه بسا حملاتی ناجوانمردانه و به دور از اخلاق مداری و شخصیت حرفه ای دیده ام.

 

گله ای نیست، تنها چند خطی خواهم نوشت برای تمامی آنهایی که در پستی و بلندی ها حسشان را تحریک، گاها تلطیف و بعضا هم تقویت کرده ام؛ من فقط یک نفر ام! یک نفر در برابر تمامی سیاه چاله هایی که در نشریات می سازند و پیش پایم می گذارند، چه روزهایی که من و هم شانه هایم بر این سیاه چاله ها گذر نکردیم و لبخند جانانه ای بر حماقت های عده ای کوربخت و شوریده نزده ایم!

 

نشریات

 

در تاریخ 25 تیر 1397 برخی نشریات و سایت های نوپای ناشناخته داخلی که قدرت و توان ارائه تحلیل های خود را در کش و قوس های جام جهانی و مسائل داخلی فوتبال ایران نداشتند؛ علیه بهترین بت و اینجانب اقدام به نشر برخی خیالبافی ها و داستای های وهم آلود کردند که خود در توهم آن غرق در خنده احمقانه شدند!

 

لازم دانستم در این مقطع که شانه هایم از بار رقابت ها و تورنمنت هایی طاقت فرسا چون جام جهانی خالیست و افکارم از افرادی پوچ و بی تدبیر به دور است، بالاخره پاسخی در خور شان و جایگاه افرادی که علیه اینجانب اقدام به سیاه نمایی کرده اند منتشر کنم:

 

خطاب به افرادی که در این سال ها بر سر خود چادر شب کشیده اند می گویم، موضع مرا همه می شناسند، عادل فردوسی پور و نام او هرگز مرا نمی ترساند، مرا خشم مردمی می ترساند که در چشم هایشان خیره می شوید و به نگاهی احمقانه می نگریدشان! در نظر من حقیقت چون یک آب رمنده زلال و قابل رویت است! نه هاله ای پر از ابهام و کجی و ناراستی! بهتر نیست به سبقه خود بنگرید که از کجا و به چه ترتیب چون یک علف هرز قد بلند کرده اید؟! هرچند که این قامت حاصل کودی تاریخ مصرف گذشته بوده و همچون دیگر به تاریخ پیوستگان، صفحات چرکین آن شما را در آغوش خواهند گرفت.

پیشنهاد ویژه :  محمد انصاری 3 ساله با پرسپولیس تمدید کرد ...

 

از عادل فردوسی پور میدانی ساخته اید که نه ولیعصر و نه فردوسی تهران طاقت حمل ترافیک آن را ندارد! به پشت او قایم می شوید و رساله ای از وی در دست می گیرید و خود را رهروان و جان سپرده اش می خوانید! بس نیست تملق و گزافه گویی؟ بس نیست حماقت و جاهلیت؟ من نه عادل فردوسی پور بوده ام که بواسطه بله قربان ها در این جایگاه قرار بگیرم و نه برای امیال خود شعف و ذوق مردم را کور کرده ام، حرف حساب هایم را در چند خطی ها از همین تریبون و با همین قلم تند اعلام می داریم که متاسفانه در این مورد برای شما دوستان گرامی، حیف دانسته ام جوهر قلمم را مورد استفاده قرار دهم! چرا که خود را موظف به توضیح  در قبالتان نمی دانم!

 

فصل داغ فوتبال

 

شاید فصل داغ فوتبال و موفقیت آن در بالغ بر 50 شب، حسابی بر شما بد گذشته باشد، به هر حال سفره های زیادی می توانست در غیاب فصل داغ فوتبال برای شما پهن شود، به سهم خود عذرخواهی خواهم کرد که در برنامه زنده فصل داغ فوتبال با اساتید برجسته ای که در اختیار داشت هرگز به جهت دهی احمقانه افکار عمومی نپرداختیم، عذر خواهی خواهم کرد که هرگز در آن شرایط سخت مردم را به دست فراموشی نسپاردیم و هنگام به میان آمدن نام خوزستان و مشکلات معیشتی اش فارغ از هرگونه جهت گیری سیاسی، با آنها احساس همدردی کردیم و خود را موظف به درخواست کمک از آنها کردیم و برنامه زنده را به دلیل وحشت از افکار به دور از عشق به پشت میز نشینی در عین صداقت به مردم اهدا  کردیم.

 

پوزش می طلبیم که در عین ناباوری سر از تن خونه به خونه بابل بریدند و رسانه ها و نشریاتی ساکن و بی تحرک چون شما و دوستانتان در صدا و سیما به تماشای آن پرداختید؛ پوزش می طلبیم که بی هراس از به نمایش درآوردن حقیقت به پای راستی ایستادیم و چون برنامه ای تاریخ انقضا گذشته همانند نود همه را به جان یکدیگر نیانداختیم و برای چند عدد پیامک بیشتر مردم را تا پاسی از شب به دنبال سراب نکشاندیم.

پیشنهاد ویژه :  شایعات

 

فوتبال

 

عذرخواهی بزرگی به شما عزیزان بدهکار خواهم بود که به واسطه درآمد و طی کردن راهی صد ساله وارد فوتبال نشده ام و نشده ایم! پوزش می طلبم که جنس افتخارمان لوح تقدیر و زرین مردمیست نه مدالی حاصل از براده های اره شده قلب های آهنین! پوزش می طلبم که هیچگاه هیچ نامی را در برابر مردم قرار نداده ام و نخواهیم داد، پوزش می طلبیم که در عجز و ناتوانی تان به ساق هایمان چنگ می آورید!

 

یافتن راه ارتباطی با اینجانب آسوده ترین کار ممکن بر روی این کره خاکیست! چرا که چون شما در ذرات معلق اتاق های شیشه ای خود را گم نکرده ایم، هرگز و هیچگاه تلفن همراه اینجانب خاموش نبوده و نیست، گواه آن را مردمی خواهند داد که با بروز احساساتشان در این مسیر همراهم بوده اند، اصلا چه کاریست! کافی بود از اساتید خود می پرسیدید در کدام استودیو چشمان میلیون ها بیننده اینگونه ذوق زده شده است و داغ ترین فصل سال را به خانه ها برده تا بتوانید آشنایی تازه ای بدهید و اندکی تامل را هم بیاموزید! اما خوب دست تقدیر اینگونه بود که زمانم را صرف لذت مردمی نمایم که هرشب به پای گیرنده ها فوتبال خالص را طلب می کردند!

 

نویسندگی

 

در ضمن نام فامیلی ام دریکوند بوده نه دریکوندی، بهتر نیست در زمان چاپ و تایپ مطالبی که از عمقتان برافراشته اید مقداری دقت به خرج دهید تا اینگونه تمام خود را به عرضه نگذارید و مخاطب را به بیراهه نکشید؟ یا مبادا از به تصویر کشیدن نام اینجانب هم وحشت داشته اید و راهی برای برون رفت از بحران احتمالی در نظر گرفته اید؟!

 

در آخر خود را مقید به احترام و نکوداشت چشمان مردمی می دانم که خط به خط با دست نوشته هایم همراه بوده اند، بهترین بت را پایبند به اصولی می دانم که در این سال ها آرام و حقیقت طلب به راهش در میان افعی های چهار سر ادامه داده است، بنابراین بر این پله های فولادین بهتر است قدم نگذارید چرا که کفش های آغشته به سیاهی تان بر روی آن ذوب خواهد شد.

 

با احترام؛ امیر دریکوند سردبیر پایگاه تحلیلی – خبری بهترین بت
http://www.varzesh11.com/fa/n/127737

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com