www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
8 آگوست 2018

در انتظار فصل شکوهمند ستاره ولزی!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0

ورزش 11 – سال 2013 یکی از گرانترین نقل و انتقالات تاریخ فوتبال اتفاق افتاد. گرت بیل در یک انتقال پر سر و صدا از تاتنهام به رئال مادرید پیوست. در ابتدا همه تصور یک عملکرد خارق العاده از مثلث  رویایی در فاز هجومی رئال داشتند.  ترکیب سه نفره ای که در واقع همه بر روی رونالدو و گرت بیل متمرکز بودند و بنزما تنها جزئی از این مثلث بود نه ستاره ای در آن چون هیچگاه نتوانسته بود انتظارات را بر آورده کند.

 

گرت بیل

 

از همان ابتدا البته عده ای معتقد بودند درخشیدن گرت بیل در ترکیب رئال با وجود رونالدو کار ساده ای نخواهد بود. این عقیده با گذشت زمان و عملکرد ضعیف و مصدومیت های عجیب و غریب بیل بیشتر رنگ واقعیت گرفت تا جایی که عده ای حتی از خرید گرت بیل احساس پشیمانی می کردند. فلورنتینو پرز رئیس باشگاه قصد داشت در اقدامی هوشمندانه با آوردن رافائل بنیتز، بیل را مجدد احیا کند و به نوعی برای خرید پر هزینه خود توجیه اقتصادی بیاورد. استراتژی جالبی بود اما در نهایت هم بنیتز و هم بیل نتوانستند از زیر سایه رونالدو خارج شوند تا جاییکه به پایان فصل نرسیده، بنیتز اخراج شد و زیدان استراتژی شکست خورده ی پرز، بنیتز و بیل را تحویل گرفت.

 

 

گرت بیل

 

پس از آن زیدان تصمیم گرفت با توجه به مصدومیت های گرت بیل استفاده به هنگام و هوشمندانه تری از وی بکند و در مقاطع حساس فصل استفاده ی بیشتری از او داشته باشد؛  البته ذکر این نکته ضروری است که اکثر هواداران لوس بلانکوس بر این عقیده اشتراک نظر دارند که گرت بیل با وجود تمامی مسائل ذکر شده در  سطر های پیشین، گل های بسیار حساسی را برای این تیم به ثمر رسانده و شاید اگر تا بدین جا در رئال مادرید دوام آورده به دلیل ارزشمندی گل هایی بوده که برای کهکشانی ها به ثمر رسانده است.

پیشنهاد ویژه :  این چندمین افتاب پرستی ک پرسپولیسیا میخرن

 

گرت بیل

 

اما داستان فصل پیش رو با فصول گذشته تفاوت اساسی دارد و آن نبودن رونالدو در رئال مادرید می باشد. یک نظریه عام وجود دارد و بر این عقیده استوار است که بازی در کنار یک بازیکن بزرگ، در یک پست، مشکل است تا جایی که حتی تواناییهای فنی یک بازیکن را به شدت کاهش می دهد. عدم درخشش صد در صدی بیل را تا فصل قبل می شد به خود رونالدو، باند بازی رونالدو در تیم و حتی به مربی نسبت داد اما این فصل دیگر جای هیچ بهانه ای نیست چون دیگر رونالدویی هم نیست! گرت بیل در دیدار شب گذشته رئال مادرید  با یک گل و پاس گلی زیبا بار دیگر سطح فنی خود را به رخ همگان کشید و لوپتگی را به استراتژی مورد نظرش که به نظر تمرکز روی بیل در برنامه های این فصل خودش می باشد، امیدوارتر  کرد.

 

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/127480

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com