www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
9 آگوست 2018

دایی: به بازیکنانم تبریک می‌گویم، چون خوب دویدند، دعوا کردند و جنگیدند

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – علی دایی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: بازی پایاپای و سختی بود. هر دو تیم به نظرم شناخت خوبی از هم داشتند، مخصوصا تیم ما. ذوب‌آهنی که در دیدارهای قبلی موقعیت‌های زیادی ایجاد کرده بود، امروز به غیر از یک ضربه کاشته چیزی گیرش نیامد.
سرمربی تیم فوتبال سایپا افزود: ما بدشانس بودیم. باید در نیمه اول کار را تمام کرده و با یکی دو گل به رختکن می‌رفتیم. با تعویض‌هایی که کردیم موقعیت‌های زیادی به دست آوردیم. اگر فوتبالی حق را به ما می‌دادند، باید سه امتیاز را می‌گرفتیم، چرا که بهتر از ذوب‌آهن کار کردیم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم، چون خوب دویدند، دعوا کردند و جنگیدند، اما متأسفانه نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم.
وی در پاسخ به این سؤال که چه دلایلی باعث شده که مهدی ترابی هنوز به فرم ایده‌آل نرسد، گفت: خیلی مسائل ممکن است اتفاق بیفتد. او دوران بدنسازی کنار ما نبود و در جام جهانی حضور داشت. مطمئناً مهدی می‌تواند به ما در 12 بازی باقیمانده تا نیم‌فصل کمک کند. ما روی او حساب باز کرده‌ایم. باید سعی کنیم از توانمندی‌های بازیکنان‌مان استفاده کنیم.
دایی در واکنش به اینکه آیا حواشی اخیر روی عملکردش تأثیر داشته است، تصریح کرد: مطمئناً می‌تواند تأثیرگذار باشد و روی بازیکن جوان تاثیر بگذارد. سعی می‌کنیم مهدی این حواشی را رد کرده و از او به خوبی استفاده کنیم.
سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه رضا اسدی را بخشید و در بازی امروز از او استفاده کرد، گفت: رضا از لحاظ فنی بازیکن خیلی خوبی است و می‌تواند راحت در تیم ملی بازی کند. متأسفانه او اشتباه بچگانه‌ای کرد که به حساب جوانی‌اش گذاشتیم. در طی دو سه سالی که اسدی با من بوده است، چنین اشتباهی را مرتکب نشده بود. با صحبت‌هایی که کرده و جلساتی که گذاشتیم، او آمد و با ما تمرین کرد و امروز هم جزو خوب‌های ما بود.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127629

پیشنهاد ویژه :  خوزستان ، تنهای تنها شد ، کوچ بازیکن ها از خوزستان ادامه دارد ، ششمین خرید ذوب اهن از صنعت نفت آمد ...

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com