www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
14 آگوست 2018

خارجی های استقلال تا اطلاع ثانوی به نیمکت تبعید شدند!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت –  باشگاه استقلال پس از روی کار آمدن امیر حسین فتحی  روز های بسیار متفاوتی را سپری می کند؛ آبی های تهران پس از این که دو هفته ابتدایی لیگ را با تساوی پشت سر گذاشتند مقابل تارکتورسازی تبریز نمایش خیره کننده ای داشتند تا نشان دهند که یکی از مدعیان اصلی این فصل لیگ به حساب می آیند.
بدون شک  پیرمرد آلمانی نفر اول  نیمکت اول آبی ها را باید ستون اصلی موفقیت های اخیر استقلال دانست اما بازیکنان جوان این تیم هم  عملکرد فوق العاده ای را از خود به جای گذاشته اند.
فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، روح الله باقری نفراتی هستند که در سه دیدار ابتدایی تیمشان نقش تعیین کننده ای را ایفا کرده اند، با وجود بازی خوب فرشید های استقلال و درخشش روح الله باقری به نظر می رسد که نیو مایر  و الحاجی گرو که به ترتیب شماره های 7 و 9 استقلال را در این فصل خواهند پوشید کار بسیار سختی برای رسیدن به ترکیب اصلی داشته باشند.

بازیکنان استقلال

 انتظارات هواداران استقلال از نیو مایر بسیار بالاتر از سایر بازیکنان است چرا که او با پوشیدن شماره 7 یادآور روز های خوش فرهاد مجیدی در این تیم است، البته نفراتی که پس از مجیدی این پیراهن را در لیگ پوشیده اند چندان سرنوشت خوبی را سپری نکرده اند؛ پس از مجیدی  بازیکنانی چون بختیار رحمانی و بیت سعید شماره 7 محبوب آبی ها را بر تن کرده بودند، البته برخلاف  این دو بازیکن مامه تیام که در آسیا شماره مجیدی را برتن می کرد عملکرد بسیار فوق العاده ای داشت.
گفتنی است که استقلال تهران در هفته چهارم لیگ برتر  پنجشنبه شب باید در جم به مصاف پارس جنوبی برود.

پیشنهاد ویژه :  شب رویایی ورزش ایران با پیروزی تیم ملی والیبال تکمیل شد ، جوانان والیبالی ، صدرنشین لیگ رو به زانو درآوردن ...

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/127907

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com