www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
8 آگوست 2018

جنگ 10 درصدی ها در آزادی بالا گرفت!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت –  هجدهمین دوره لیگ برتر خیلی زود در بین هواداران فوتبال  جا باز کرده است، از برد های پرسپولیس، خرید های امید وار کننده تیم های بزرگ گرفته تا حضور باشگاه های پر طرفداری چون نساجی و سپید رود همگی عواملی هستند که  نشان می دهند لیگ امسال می تواند  بسیار متفاوت تر از دوره های قبل دنبال شود.
پس از گذشته دو هفته از بازی ها حالا همه نگاه ها به ورزشگاه آزادی منعکس شده است، جایی که دو تیم پرطرفدار استقلال و تراکتورسازی تبریز باید در چارچوب هفته سوم لیگ برتر به مصاف هم بروند، این دیدار بیش از هر چیز برای طرفداران دو تیم حائز اهمیت است.
در حالی که کانون هواداران دو تیم استقلال و تراکتور از اویل هفته تلیغات خود را برای حضوری پرشور در آزادی شورع کرده اند باشگاه استقلال  دقایقی پیش اعلام کرد،  هواداران تراکتورسازی در دیدار روز جمعه مقابل این تیم تنها می‌توانند در 10 درصد از سکوهای ورزشگاه آزادی مستقر شوند.
البته سابقه بازی های گذشته دو تیم  در آزادی نشان می دهد که این بایانه  باشگاه استقلال تنها در حد حرف  است  و قطع جمعه شب قانون 90 به 10 در ورزشگاه آزادی رعایت نخواهد شد، بخصوص آن که تی تی ها با جذب ستاره های تیم ملی حالا یکی از مدعیان اصلی قهرمانی نیز به حساب می آیند.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127540

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com

پیشنهاد ویژه :  I am the best