www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
11 آگوست 2018

تئاتر رویاها با بازی علیرضا جهانبخش!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


ورزش  11 – مسیر کودکی اش همانند بسیاری از کودکان ایرانی بود، نه دارا و نه فقیر.. بازیگوش و اما کم سر وصدا، اصلا اخلاق امروزش و آرامش درونی اش حاصل آن روزهاست، عادت داشت که در هنگام دویدن های در کوچه و پس کوچه، گاهی همزمان فکر هم کند.. به رویایی که برای او خیلی بزرگ بود.

 

علیرضا جهانبخش

 

اگر روپوش سفید پزشکی یا لباس جذاب خلیبانی را بر تن یکی از همین کودکان کنید؛ خواهید دید که اصلا آن رویا خیلی مفرح و خنده دار است! با عقل کسی جور درنمی آید! مگر می شود کودکی 7 ساله بتواند روزی در لیگ برتر انگلیس برای هزاران نفر دلبری کند؟!

 

علیرضا جهانبخش

 

اصلا مگر کسی می دانست آن پسری که با قامتی نحیف و لباس هایی رنگ و رفته که آستین هایش هم کوتاه بود، روزی آقای گل جهان خواهد شد و دنیا برایش سر و دست خواهد شکست؟! این واقعیت زندگی است! مسیر ها پیش رویمان هستند، اما چشمان ما درست نمی بیند! باید به سهراب رجوع کرد.. چشم ها را باید شست ..

 

علیرضا جهانبخش

 

علیرضا بالاخره با لباس برایتون هم در لیگ برتر انگلیس و در زادروز 25 سالگی ش به میدان خواهد رفت؛ این پایان راه او نیست، تفاوت علیرضا هم با سایرین در همین است! او حالا سقف تازه ای دارد و به رویایی تازه فکر می کند! مانند آن روزهایی که در داماش به حضور در پرسپولیس و یا استقلال فکر می کرد! آن رویا امروز چقدر برایش مضحک است؟!

پیشنهاد ویژه :  انتقال رونالدو به یوونتوس،جام جهانی رو به حاشیه برد...

 

علیرضا جهانبخش

 

قد کشیدن او چون یک سرو سبز جوان، لذت بخش بود و هست، دلمان نمی آید بگوییم او 25 سال دارد! کاش علیرضا سن کمتری داشت و بیشتر و بیشتر از درخشش او لذت می بردیم! مگر می شود، اینگونه مهربان و خوش اخلاق و مستعد؟! از آن دست ستاره هایی که یک پکیج کامل هستند  مگر هر چند دهه یکبار در فوتبال ایران یافت می شوند؟
http://www.varzesh11.com/fa/n/127766

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com