www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
10 آگوست 2018

بوی خون در آزادی؛ خودکشی بزرگ تراکتورسازی در برابر استقلال!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – حضور جمعی از برترین ستارگان ایران و اروپا و مردی که اوج فوتبال را در سانتیاگو برنابئو به همراه رئال مادرید تجربه کرده است، سایه اش هم حتی می تواند  در هر میدانی لرزه بر تن رقبا بیاندازد، اما سایه این قدرت چون آوار بر سر تیمی خراب شد که هوادارانش چون خیرگان مبهوت در عجب این نمایش فاجعه وار ماندند!

 

بد شاید واژه ای تسکین دهنده برای دوستداران تراکتورسازی در این لحظات باشد، اما آنها واژه ای جدید برای توصیف بد بودن به لغات فوتبال اضافه کردند تا از این پس در چنین لحظاتی به جای به کار بردن نمایش بد، از لفظ زمانی برای تفریح استفاده شود، چرا که به هیج عنوان بازیکنان تراکتورسازی متوجه جایگاه و شرایطی که در آن به میدان رفته بودند، نبودند!

 

استقلال و تراکتورسازی

 

جان توشاک بد یا خوب؟! این سئوال بزرگ هزاران هوادار سرخ تبریزی ها در همین لحظه است؛ اما این سوال؛، نمی تواند سوال درست در این لحظه باشد! باید اینگونه پرسید که تراکتورسازی دقیقا به دنبال چیست تا پس از یافتن پاسخ مناسب، نسبت به توشاک و نمایش سه هفته ای غیر قابل قبولش اظهار  نظر کرد.

 

تیمی که زنوزی و دستیاران حرفه ای اش ساخته اند؛ روی کاغذ یک وحشی رام نشدنی نشان می دهد، اما در درون زمین آنها حتی از یک گربه اهلی هم بی آزار ترند، تیمی که برای تجمیع قدرتش از شرق آسیا تا غرب اروپا را در می نوردد و به خود ستاره های  در حد کلاس جهانی را اضافه می کند و دو کاپیتان تیم ملی ایران را در اختیار دارد، آیا نباید در حداقل ترین حالت ممکن قوانین ارسال صحیح یک کرنر ساده را رعایت کند؟!

پیشنهاد ویژه :  بهترین شماره 4؟

 

استقلال و تراکتورسازی

 

به سوال اصلی باز می گردیم، آیا مدیران تراکتور به دنبال قهرمانی در لیگ برتر و در مقطع کنونی چنین تیمی را ساخته اند؟! اگر پاسخ بله باشد، آیا نمی توان از آنها پرسید که تصورشان از فوتبال چیست؟! آیا فوتبال فقط رو به جلو حرکت کردن است؟! آیا فوتبال فقط حمله و مهاجم است؟ آیا آنها به اندک دفاعی قابل اعتماد فکر کرده اند!؟

 

باور نکردنی است که استقلال بحران زده شفر روی 3 اشتباه مرگبار 3 مدافع تراکتورسازی، یعنی: محمد اهل شاخه، محمد طیبی و علی عبدالله زاده توانست با نتیجه 3_0 به پیروزی برسد! این اتفاق در دنیای حرفه ای امروز فوتبال بیشتر در آکادمی های نوپای فوتبال رخ می دهد، نه در لیگ برتر کشوری چون ایران!

 

استقلال و تراکتورسازی

 

خوشبختانه توشاک می داند از چه مهلکه ای با آبرو خارج شده است! او در مصاحبه پس از بازی خود اذعان داشت خوشحالیم که با نتیجه 3_0 شکست خوردیم! زیرا می توانستیم 5_0 و یا حتی بیشتر نتیجه را واگذار کنیم؛ بوی استیل ذوب شده چند سال گذشته آذینی ها حسابی به مشام می رسد.. مشخصا در فضایی احساسی این تیم خود را آماده رقابت های لیگ برتر فصل 97/98   کرده است و مشخصا نتیجه اش هم احساسی خواهد بود و هیچ سودی را در پی نخواهد داشت و بدتر اینکه ممکن است تعبیر وارانه یک رویا در پیش باشد!
http://www.varzesh11.com/fa/n/127724

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com

پیشنهاد ویژه :  محسن مسلمان در دوراهی سپاهان و ذوب آهن ...