www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
12 آگوست 2018

برخورد وینفرد شفر با یک مشکل بسیار بزرگ + عکس

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – استقلال که در آغاز تمرینات این فصل برای آماده سازی خود در لیگ هجدهم با جدایی چندین ستاره خود با مشکل کمبود بازیکن مواجه شده بود اکنون بازیکنان با کیفیت بسیاری را در خطوط مختلف خود در اختیار دارد و این می تواند برای آبی ها مشکلاتی را ایجاد کند.

 

وینفرد شفر

 

بهره مندی از بازیکنان با کیفیت در قالب یک تیم برای هر مربی و مجموعه ای یک موهبت محسوب می گردد. اما عدم مدیریت چنین بازیکنانی می تواند مشکلات عدیده ای برای این تیم ها ایجاد کند. حال استقلال به جزء خط دفاعی در دیگر خطوط خود بازیکنان با کیفیتی را در اختیار دارد که هرکدام داعیه حضور در ترکیب ثابت و اولیه را دارند.

بازیکنان استقلال

 

روزبه چشمی،داریوش شجاعیان، نیومایر، باقری، اسماعیلی، طارق و کریمی هرکدام می توانند در خط هافبک برای استقلال به میدان بروند. الحاجی گرو، مرتضی تبریزی، روح الله باقری و مرتضی آقاخان نیز در خط هجومی تیم قرار دارند که نیمکت نشینی هر کدام از آن ها می تواند حاشیه هایی را برای شفر و تیمش به همراه داشته باشد.

الحاجی گرو

 

پس نحوه مدیریت این بازیکنان توسط پیرمرد آلمانی می تواند در آینده استقلال بسیار تاثیر گذار باشد. حال باید دید که آیا شفر می تواند این ماموریت سخت را به سرانجام برساند یا اینکه دچار مشکلاتی می گردد که از برخورد با آن ها عاجز خواهد ماند.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127834

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

پیشنهاد ویژه :  برنامه خاص هواداران تراکتورسازی برای تضعیف روحیه استقلال!

www.onexiran.com