www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
11 آگوست 2018

بایرن مونیخ – اینتراخت فرانکفورت؛ حمله کواچ با سپاه باواریایی ها به عقابها

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – فردا شب از ساعت 23:00 دو تیم اینتراخت فرانکفورت و بایرن مونیخ سوپر جام آلمان را در ورزشگاه کومرزبانک آرنا برگزار خواهند کرد.

 

بایرن مونیخ فصل گذشته با هدایت یوپ هاینکس با اقتدار توانست قهرمانی در بوندس لیگا آلمان را جشن بگیرد. اف سی هالیوود در فصل گذشته تنها موفق شد لیگ آلمان را فتح کند. باواریایی ها در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مغلوب رئال مادرید شدند و در فینال جام حذفی آلمان به همین تیم اینتراخت فرانکفورت بازی را واگذار کردند.

 

اینتراخت فرانکفورت بایرن مونیخ

 

 

اینتراخت فرانکفورت فصل گذشته در بوندس لیگا در رده هشتم جدول قرار گرفت و با هدایت نیکو کواچ که در این فصل هدایت بایرن مونیخ را بر عهده گرفته است موفق شد در فینال DFB Pokal حریف نامدار خود را شکست دهد. بازی این دو تیم در استادیوم اختصاصی اینتراخت فرانکفورت برگزار خواهد شد و باید دید هوادران این تیم چه واکنشی به حضور نیکو کواچ خواهند داشت.

 

بازیکنان اینتراخت فرانکفورت

 

 

در بازی فردا شب جیمز رودریگز به دلیل مصدومیت غایب خواهد بود. حضور آنته ربیچ مهاج کروات اینتراخت فرانکفورت قابل توجه خواهد بود. این مهاجم که در فینال جام حذفی موفق شده بود دروازه بایرن مونیخ را باز کند و در جام جهانی بازی های قابل قبولی ارائه داده بود، مورد توجه مونیخی ها قرار گرفته بود . اما ربیچ به پیشنهاد این تیم پاسخ منفی داد و قرارداد خود را تا سال 2022 تمدید کرد.

 

 

خلاصه دیدار بایرن مونیخ 1_3 اینتراخت فرانکفورت (فینال جام حذفی آلمان)

پیشنهاد ویژه :  حذف کریس رونالدو از جام جهانی/پرتغال تیم خوبی بود...حیف شد

 

 

بایرن مونیخ در 5 دیدار پیش فصل به سه پیروزی رسیده است و می خواهند در بازی فردا شب اولین جام فصل جدید را از آن خود کنند تا شروعی مقتدرانه در فصل جدید رقابت ها داشته باشند.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127762

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com