www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
13 آگوست 2018

این دایو های کلافه کننده نیمار!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – شب گذشته پاری سن ژرمن موفق شد با نتیجه 3_0 کائن را در اولین گام رقابت های لیگ 1 فرانسه شکست دهد تا با توماس توخل اولین پیروزی فصل خود را در لوشامپیونه حاصل کرده باشد.

 

نیمار

 

نیمار یکی از زنندگان گل های پیروزی بخش پاریسی ها در این دیدار، با دایو های پی در پی اش باعث شد تا بارها و بارها از سوی بازیکنان حریف کورد اهانت قرار بگیرد و عملا از فاز فنی بازی به فاز حاشیه ای ورود کند و فقط به دنبال عصبانی کردن و البته متوقف ساختن زمان بازی باشد.

 

نیمار

 

مشخصا نیمار نمی تواند در دنیای امروزی یک بازیکن کارآمد محسوب شود، او شاید هنوز به دنبال این است که با دایو های پی در پی خود ثابت کند که توانمندی فنی بالایی دارد و بازیکنان حریف دائما او را با خطا متوقف می کنند! شاید این شوآف برای جونیور لذت بخش باشد! اما هرگز هیچ بیننده و تماشاگری از شیرجه های او لذت نمی برد و نخواهد برد.

 

نیمار

 

تکنیک نیمار با افت شدیدی روبرو شده است، او تظاهر به دریبل زنی و عبور از سد مدافعین می کند، اما حقیقت این است که جونیور فقط به دنبال بزرگنمایی در حرکات خود است بی آنکه در حرکاتش سودی حاصل شود؛ به حدی نیمار مسیر بیراهه را در پی گرفته است که امباپه و کاوانی نیز تحت تاثیر نمایش بد او کلافه می شوند و نمی توانند از توپ های حاصل شده استفاده مفیدی ببرند، چرا که جونیور تمامی توپ ها را متوقف می کند! البته او پیش از این رسما اذعان داشته بود از این اتفاقات لذت می برد.
http://www.varzesh11.com/fa/n/127950

پیشنهاد ویژه :  چه خبرتونه؟؟؟ چه خخخخببببرررررتتتوووونننههه؟؟؟؟

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com