www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
12 آگوست 2018

اینتراخت فرانکفورت 0_5 بایرن مونیخ؛ جشنواره گل بایرن مونیخ در راه فتح سوپرکاپ

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – در بازی سوپر کاپ آلمان تیم های اینتراخت فرانکفورت و بایرن مونیخ به مصاف یکدیگر رفتند که ترکیب ابتدایی دو تیم به شرح زیر بود:

 

اینتراخت فرانکفورت

 

رونو، ده گوزمان، هالر، فابین، گاچینوویچ، سالسیدو، ویلمز، تورو، آبراهام، هاسبه، دا کوستا

 

بایرن مونیخ

 

نویر، کیمیش، زوله، هوملس، آلابا، مولر، خاوی مارتینز، تیاگو، روبن، لواندوفسکی، ریبری

 

نیمه اول این بازی از همان ابتدا با حملاتی از سوی بایرن مونیخ همراه بود و باواریایی ها خیلی زود مزد بازی برتر خود را گرفتند و ستاره لهستانی در دقیقه 21 موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند.

 

گل اول بایرن مونیخ

 

 

اما این پایان کار لواندوفسکی نبود و در دقیقه 26 بار دیگر این مهاجم گلزن توانست با یک ضربه سر توپی را که از روی نقطه کرنر ارسال شده بود را به گل دوم بایرن مونیخ تبدیل کند و در ادامه دقایق این نیمه دو تیم بیشتر در میانه زمین حضور داشتند و بازی با همان 2 گل در نیمه اول به پایان رسید.

 

گل دوم بایرن مونیخ

 

 

نیمه دوم بار دیگر شاهد حملات گسترده بایرن مونیخ بودیم تا اینکه در دقیقه 54  رابرت لواندوفسکی موفق شد در این شب رویایی هتریک کند و به تنهایی بایرن مونیخ را به اولین جام فصل برساند.

 

گل سوم بایرن مونیخ

 

 

بازی بسیار آرام در حال پیگیری بود و دو تیم تمایلی به حمله نداشتند و بازیکنان  اینتراخت فرانکفورت این شکست را پذیرفته بودند تا اینکه در دقیقه 63 کینگزلی کومان کار حریف را یکسره کرد و چهارمین گل بایرن مونیخ را به ثمر رساند.

پیشنهاد ویژه :  |; "From "past" to "new

 

گل چهارم بایرن مونیخ

 

 

مدافعان اینتراخت که دچار سردرگمی شده بودند بار دیگر مغلوب خط حمله قدرتمند بایرن مونیخ شدند و تیاگو آلکانترا در دقیقه 85 موفق شد تیر آخر را  روانه دروازه حریف کند و در ادامه نیز شاهد صحنه خاصی در این بازی نبودیم تا در نهایت بایرن مونیخ با برد 5 بر 0 اینتراخت فرانکفورت قهرمان سوپر کاپ آلمان بشود.

 

گل پنجم بایرن مونیخ

 
http://www.varzesh11.com/fa/n/127916

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com