www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
14 آگوست 2018

اولین حاشیه کهکشانی ها؛ ناراحتی ستاره بازیساز تراکتور از نیمکت نشینی

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت – احسان پهلوان درباره وضعیت تراکتورسازی و نتایج ضعیفی که این تیم در سه هفته گذشته گرفته است،  گفت: همان‌طور که می‌دانید تیم ما در این فصل از لحاظ کادر فنی، مدیریت و بازیکن با تغییرات زیادی مواجه شده است و به همین دلیل نیاز به زمان داریم تا به شرایطی ایده‌آل برسیم. وقتی چنین تغییراتی ایحاد می‌شود نمی‌توان انتظار داشت که خیلی زود همه چیز به شکل عالی جلو برود و مطمئن باشید که تراکتورسازی خیلی زود به روزهای خوبش خواهد رسید.
وی در خصوص نیمکت‌نشینی در این تیم و اینکه توشاک او را در ترکیب ثابت قرار نمی‌دهد، خاطرنشان کرد: در مورد مسائل فنی سرمربی تصمیم می‌گیرد و من هم تابع تصمیم توشاک هستم. هر فوتبالیستی از نیمکت‌نشینی ناراحت می‌شود و من هم از این قاعده مستثنی نیستم، اما باید تابع نظر سرمربی باشم. مطمئناً تلاشم را بیشتر خواهم کرد تا در مسابقات بعدی نظر توشاک را عوض کنم و به ترکیب اصلی برسم.
هافبک  تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خاتمه اظهار داشت: ما می‌دانیم که هواداران تراکتورسازی انتظار دارند تا نتایج خوبی بگیریم و قطعاً این اتفاق رخ خواهد داد. ما تلاش خواهیم کرد تا در بازی‌های آینده شرایط را تغییر دهیم.
http://www.varzesh11.com/fa/n/128019

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com

پیشنهاد ویژه :  مرتضی پورعلی گنجی ترابزون را دور زد؛ هایجک ستاره ایرانی توسط باشاک شاهیر!