www.1xirani.com

عنوان بلاگ

این یک کپشن است
11 آگوست 2018

امری و گواردیولا در انتظار یک اتفاق خوب!

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0


بهترین بت –  آرسنال بالاخره بدون مردی که برای سال ها بر روی نیمکت های پر التهاب امارات و هایبوری می نشست، در لیگ برتر انگلیس به میدان خواهد رفت؛ شاید تصور ابتدایی مان از توپچی های لندن خیلی جذاب نباشد، چرا که تغییری به این بزرگی در باشگاه آرسنال که حتی با وجود شکست های متوالی کسی دلش نمی خواست از ملاقات دوباره ونگر محروم شود، اتفاقی کوچک به هیچ عنوان  نیست!

 

آرسن ونگر

 

کسی بر صندلی ونگر خواهد نشست که در تجربه اخیرش شکستی بزرگ را در کارنامه دارد، این مسئله قسمت اصلی نگرانی توپچی های لندن است! چرا که امری در پاری سن ژرمن و با جمعی از ستارگان بزرگ چیزی جز یک فاجعه از خود به جای نگذاشت.

 

آرسنال و منچستر سیتی

 

شاید یک اتفاق خوب و شاید یک اتفاق بد؟! چه کسی می داند یکشنبه شب قرار است چه کسی کت را برتن کند و دور افتخار بزند؟ اما مشخصا کسی شکست را به هیچ عنوان نخواهد پذیرفت؛ چرا که در این وهله شکست یعنی از دست رفتن تمرکز نهایی و نقش برآب شدن تمام نقشه ها!

 

اونای امری

 

سوکراتیس پاپاستاتوپولوس، استفان لیخشتاینر، برند لنو، لوکاس توریرا و  متئو گندوزی خرید های نه چندان نام آشنای آرسنال در فصل جاری هستند که باید برابر ابرستارگان دست چین شده پپ گواردیولا پای به میدان بگذارند، تیمی که حتی اگر بخواهد از ترکیب دومش هم استفاده کند، از شانس بیشتری برای پیروزی برخوردار خواهد بود.

 

پپ گواردیولا

 

ریاض ماحرز  و دانیل ارزانی تنها اضاضه شدگانی هستند که گواردیولا برای تکمیل تعداد نفرات تیم خود پیراهن منچستر سیتی را به آنها هدیه داده است، چرا که به لحاظ فنی عملا نیازی چندان برای حضورشان در جمع سیتیزن ها دیده نمی شد.

پیشنهاد ویژه :  گوش بدید از خنده میترکید

 

آرسنال و منچستر سیتی

 

قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس، در فصل 2018/19 باز هم یک مدعی تمام عیار است! آرسنال اما یک تیم دو شخصیتی برای صعود و سقوط است! یا در صدر یا در قعر!
http://www.varzesh11.com/fa/n/127757

برای پیش بینی بازی های فوتبال به صورت رایگان و با جوایز میلیونی روی لینک زیر کلیک کنید :

www.onexiran.com